Bukmacherzy Skrill: gdzie skorzystasz z tej metody?

Zakłady bukmacherskie Skrill używają przede wszystkim w realizacji wpłaty. Dla użytkownika to wygodna metoda, bo w ten sposób bez prowizji może doładować saldo u bukmachera. Skrill to popularny portfel online, który jednak u polskich operatorów nie jest tak powszechny, jak mogłoby się wydawać. Choć to globalny pośrednik płatności, to na naszym rynku tylko garstka bukmacherów z niego korzysta. Gdzie obstawisz zakłady przy użyciu Skrill?

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bukmacherach ze Skrill:

Rekomendowane zakłady bukmacherskie po wpłacie Skrill-em

BukmacherMin. wpłataProwizjaCzas realizacji
STS50 zł0%Natychmiast
Superbet1 zł0%Natychmiast

💳 Prawdę mówiąc, jeśli dysponujesz rachunkiem Skrill i właśnie z niego chcesz inwestować pieniądze na zakłady, to w naszych realiach wybór bukmacherów jest ograniczony. Nie jest wykluczone, że za jakiś czas Skrill będzie szerzej dostępny u bukmacherów online, ale na chwilę obecną obsługują go STS i Superbet. To bukmacherzy ze Skrill, u których możesz dokonać wpłaty właśnie za pośrednictwem tego portfela. Dlaczego to rekomendowana opcja depozytu? Przede wszystkim ze względu na krótki czas oczekiwania, a także brak prowizji przy transakcji.

TOP bukmacherzy

Którzy to najlepsi bukmacherzy obsługujący Skrill? Jak wspominaliśmy wcześniej – wybór jest ograniczony. STS i Superbet to operatorzy pozwalający na wpłaty tym elektronicznym rachunkiem. Pozostali bukmacherzy na rynku, jak na razie, nie zainteresowali się Skrill-em. To może dziwić, bo w końcu jest on dostępny od 2001 roku. Skrill kojarzy się z prostymi wpłatami na zakłady bukmacherskie, a także możliwością transferowania środków w różnych walutach. Ważne, że jest licencjonowany przez instytucje Wielkiej Brytanii, co czyni go bezpiecznym środkiem płatności.

W zakładach online przy użyciu Skrill błyskawicznie doładujesz saldo gracza. To istotne, że portfel ten pozwala na transakcje o każdej porze dnia i nocy. Nie ma znaczenia, kiedy dokonujesz wpłaty do STS i Superbet – środki finansowe zostaną błyskawicznie zaksięgowane.

💡 Co prawda, przelew bezpośrednio z rachunku Skrill możliwy jest tylko u dwóch bukmacherów w Polsce, ale trzeba wiedzieć, że jako klient tego operatora możesz zamówić kartę płatniczą MasterCard. Posiadanie tego rodzaju karty (wirtualnej lub fizycznej) daje ci większe możliwości w odniesieniu do zakładów. Dlaczego? Dlatego, że depozyty przez MasterCard są już szerzej akceptowane. W tym przypadku mowa niemalże o wszystkich legalnych bukmacherach.

STS

W STS Skrill dostępny jest już od kilku lat. Generalnie z naszych obserwacji wynika, że jeśli chodzi o różnorodność transakcji finansowych, to bukmacher ten jest na pierwszym miejscu w Polsce. Dowodem na to obsługa Skrill, a także dyspozycyjność pozostałych portfeli online, czyli Neteller i PayPal.

U tego bukmachera Skrill może być wykorzystany tylko, jako wpłata. Nie wynika to z wewnętrznych ustaleń STS, a polskiego prawodawstwa, które nakazuje, by wypłata wygranych była realizowana na konto bankowe gracza. Skrill bankiem w ścisłym tego słowa rozumieniu nie jest, dlatego STS udostępnia wpłaty przy wykorzystaniu tej metody, ale wypłaty nie są już możliwe.

skrill sts

Jeśli chodzi o szczegóły transakcji, to w STS minimalna wpłata Skrillem wynosi 50 złotych. Jest ona wyższa niż chociażby transakcja realizowana przy użyciu elektronicznego przelewu PayU. Warto jednak zaznaczyć, że odbywa się bez prowizji. Co więcej, pieniądze na koncie księgowane są błyskawicznie.

Główne zasady wpłaty Skrill w STS:

✅ Minimalna transakcja 50 zł

✅ Prowizja 0%

✅ Czas oczekiwania: natychmiast

Superbet

W zakładach Superbet Skrill również może być użyty tylko do wpłaty, choć na stronie bukmachera są błędnie przedstawione informacje, że tym sposobem również wypłacisz pieniądze. Nie jest to prawda, dlatego pamiętaj, że w Superbet poprzez Skrill tylko doładujesz saldo klienta. Wypłaty, tak jak w STS, wykonywane są na rachunek bankowy.

superbet skrill

Transakcja Skrill-em odbywa się identycznie, co w STS. Tyle samo czasu też zajmuje, ale co ważne – w tym przypadku możesz dokonać minimalnej wpłaty na kwotę 1 zł.  Superbet nie ma tak wysokiego progu wejścia, jak STS, dlatego może być lepszym wyborem zwłaszcza dla tych graczy, którzy chcą początkowo zainwestować małą kwotę poniżej 50 złotych.

Główne zasady depozytu Skrill w Superbet:

✅ Minimalna wpłata 1 zł

✅ Brak opłaty za depozyt

✅ Czas realizacji: natychmiast

Gdzie zrobisz płatność przez Skrill?

Przy wykorzystaniu samego rachunku Skrill depozyt tą metodą zrealizujesz w STS i Superbet. Jak wspomnieliśmy wcześniej – w Skrill istnieje możliwość dołączenia do konta karty płatniczej Mastercard, a to wiele zmienia również w kontekście zakładów bukmacherskich. W Polsce tego rodzaju kartę akceptują wszyscy bukmacherzy, co by oznaczało, że Skrill będziesz mógł wykorzystać również u nich. Pod warunkiem, że otrzymasz kartę Mastercard.

skrill

W Skrill Mastercard do konta możesz dołączyć w formie wirtualnej lub fizycznej. Bez względu na to, jaką kartą będziesz dysponował, to będzie ona respektowana przez polskich bukmacherów. Tak jak akceptują oni VISA, tak i Mastercard. Wówczas przy wykonywaniu transakcji po prostu wystarczy wybrać metodę karty płatniczej, a następnie postępować zgodnie z wytycznymi operatora tj. podać numer karty i kod CVV.

👉 Jeśli do twojego konta Skrill jest podpięta karta Mastercard, to płatność zrealizujesz u następujących bukmacherów:

  • Fuksiarz,
  • Fortuna,
  • Totalbet,
  • forBET,
  • Betcris,
  • Betclic,
  • Betfan,
  • eWinner.

Wykonując wpłatę za pośrednictwem Mastercard (z konta Skrill) obowiązują cię zasady dotyczące płatności przy użyciu kart debetowych. Chodzi o limity, a także prowizje od transakcji.

Na czym polega wpłata Skrill u bukmacherów?

💸 Skrill to portfel e-wallet, na którym możesz gromadzić środki finansowe w 40 walutach. To brytyjski operator, który współpracuje m.in. z polską firmą Przelewy 24 i BLIK-iem, dzięki czemu możesz swobodnie doładować konto Skrill. Posiadając środki na rachunku masz okazję wymienić je na inne waluty i dokonywać płatności online w dowolnym miejscu. Skrill akceptowane jest w ponad 200 państwach, więc nie dziwi, że i w Polsce możesz z niego skorzystać.

U bukmacherów Skrill działa podobnie, co wpłata przez PayPal czy elektroniczny przelew z rachunku bankowego. Od strony technicznej – wybierasz po prostu wpłatę Skrillem, a następnie postępujesz zgodnie z instrukcją operatora płatności. Wiąże się to z podaniem kwoty, a także danych konta Skrill, czyli adresu i hasła. Następnie wystarczy potwierdzić przelew weryfikacją SMS lub e-mail.

Transakcje Skrill są księgowane w czasie rzeczywistym, co oznacza, że dosłownie po chwili przelew znajduje się na saldzie u bukmachera. Równie szybko działają wpłaty przy użyciu BLIK i Paysafecard. Oczywiście u bukmacherów w Polsce możesz grać tylko przy użyciu naszej waluty (zł). To właśnie w tej walucie obsługiwane są przelewy od Skrill do bukmachera.

Skrill – czy to bezpieczna forma wpłaty?

Skrill stosuje wiele regulacji międzynarodowych, które dotyczą sektora finansowego i obsługi płatności online. Przede wszystkim, żeby móc korzystać z portfela Skrill najpierw trzeba zarejestrować konto. Tam przechodzi się weryfikacje danych osobowych, a także adresu zamieszkania. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na obstawianie zakładów przy tej formie płatności, to przy rejestracji Skrill podaj prawdziwe dane. Co więcej, aby twoje środki zgromadzone na koncie były w pełni bezpieczne – operator ten dysponuje dwustopniową weryfikacją przy logowaniu. Co to oznacza? Każde użycie konta należy potwierdzić nie tylko hasłem, ale też specjalnym kodem przesyłanym na adres e-mail lub w formie SMS. To daje dodatkowy komfort w korzystaniu z portfela.

Jeśli chodzi o kwestie prawne, to siedziba Skrill znajduje się w Wielkiej Brytanii 🏢. Tam pieczę nad działaniem tego operatora sprawuje Financial Services Authority. Co więcej, Skrill ma zgodę na działalność również od Unii Europejskiej.

Poza zakładami bukmacherskimi portfel ten można wykorzystać do zakupów online, a nawet kupna kryptowalut. Dla obstawiających mecze piłki nożnej pewnym wyznacznikiem marki Skrill będzie umowa tej firmy z włoskim klubem AC Milan. To na pewno pokazuje, że nie jest to anonimowa instytucja w świecie płatności online.

Najważniejsze informacje o Skrill:

✔️ Działa od 2001 roku

✔️ Poprzednia nazwa: Moneybookers

✔️ Dostępność w 200 państwach

✔️ Obsługa 40 walut

✔️ Regulacje przez Unię Europejską i Wielką Brytanię

✔️ Możliwość dołączenia karty Mastercard

Bonusy od depozytu po użyciu Skrill

Z doświadczenia wiemy, że regulaminy bonusów mogą być zaskakujące. Nie chodzi tylko o warunki obrotu, ale też metody wpłaty. Zdarzają się sytuacje, że niektóre formy składania depozytów są wyłączone z możliwości skorzystania z bonusów. Jak to wygląda w przypadku Skrill?

🔎 U bukmacherów obsługujących Skrill, czyli w STS i Superbet nie dopatrzyliśmy się niekorzystnych zapisów w regulaminie, jeśli chodzi o transakcje bezpośrednio z portfela online. To oznacza, że możesz bez przeszkód skorzystać z promocji od wpłaty wykonując przelew poprzez Skrill. To dotyczy depozytów składanych na zakłady bez ryzyka i klasyczne bonusy od wpłaty, które dostępne są w STS i Superbet.

Pozostali bukmacherzy, którzy akceptują wpłaty poprzez Mastercard (również z rachunku Skrill) również pozwalają na udział w promocji powitalnej. Tak jest w Fuksiarzu, gdzie wybierając przelew przez Mastercard możesz postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 500 złotych.

Zalety i wady korzystania ze Skrill u bukmachera

Na koniec naszego raportu o Skrill w zakładach bukmacherskich przedstawiamy główne plusy i minusy wyboru tej formy płatności:

Zalety

👍 Możliwość realizowania wpłaty o dowolnej porze dnia i nocy

👍 Brak prowizji za przelew do legalnego bukmachera

👍 Dwustopniowa weryfikacja, co zabezpiecza konto przez atakiem hakerów

👍 Możliwość wykonywania opłat przy użyciu karty Mastercard

Wady

👎 Brak możliwości wypłaty wygranej na konto Skrill (zakłady bukmacherskie)

👎 W STS wysoki próg minimalnej wpłaty (50 zł)