Bukmacherzy VISA/Mastercard: gdzie skorzystasz z karty płatniczej?

Płatność przez kartę VISA/Mastercard u legalnych bukmacherów to standard i jedna z podstawowych metod wykonania wpłaty. W zakładach online karty debetowe i kredytowe są często wykorzystywane, bo to prosty sposób na zasilenie salda gracza. Wystarczy wprowadzić w odpowiednie miejsce dane karty, a przelew zostanie zrealizowany. Atutem tych płatności jest szybkość, a także dostępność przez 24 godziny na dobę. Jak dokładnie bukmacherzy obsługują karty Visa i Mastercard?

visa logo

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bukmacherach z VISA i Mastercard:

Rekomendowane zakłady bukmacherskie po wpłacie kartą VISA/Mastercard

BukmacherMin. wpłataProwizjaCzas realizacji
Fortuna1 zł0%Natychmiast
Fuksiarz1 zł0%Natychmiast
Betcris10 zł0%Natychmiast
Totalbet1 zł0%Natychmiast
forBET1 zł0%Natychmiast

Przelewy przez karty płatnicze są wdrożone przez wszystkich operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce. To jeden z tych systemów, który zapewnia minimalny próg wejścia na poziomie 1 zł. Inaczej jest chociażby przy wykorzystaniu PayPal czy Skrill – tam zwykle minimalna transakcja u bukmachera rozpoczyna się od kilkudziesięciu złotych.

W pierwszej kolejności rekomendujemy tych bukmacherów, u których możesz zlecić niską wpłatę. Dlaczego? Dlatego, że to szansa na postawienie kuponu bez robienia wysokiego przelewu na saldo bukmachera. Na polskim rynku dobrą wiadomością jest, że firmy bukmacherskie nie pobierają prowizji od wpłat przez VISA/Mastercard.

TOP bukmacherzy

Najlepsi bukmacherzy do wpłaty kartą debetową/kredytową od razu za pierwszy depozyt oferują bonusy powitalne. Tak jest w Fortunie, Fuksiarzu czy Totalbet. To operatorzy, którzy zezwalają na transakcje przy użyciu VISA i Mastercard. Bukmacherzy ci księgują przelewy natychmiast – bez względu na to, o której godzinie wykonasz zlecenie. Jeśli chodzi o procedurę wpłaty, to wszędzie wygląda ona podobnie. Depozyty przez Mastercard i VISA są obsługiwane w aplikacjach dotpay, Przelewy24 czy PayU.

Bukmacherzy w Polsce mogą przyjmować wpłaty z kart debetowych i kredytowych, ale nie ma opcji wykonania wypłaty tego rodzaju metodą. W przypadku transakcji wychodzących od bukmachera tj. wypłaty wygranej – wszystkie przelewy wykonywane są na rachunek bankowy klienta.

💡 Korzystając z wpłaty VISA/Mastercard jesteś zobligowany do wprowadzenia poufnych danych ze swojej karty. Upewnij się, że robisz to na stronie wiarygodnego operatora płatności np. PayU czy dotpay. Postępuj z rozwagą, by nie paść ofiarą oszustwa. Jeśli wykonasz wszystko prawidłowo, to po chwili od zlecenia transakcji, pieniądze powinny pojawić się na koncie u bukmachera.

Fortuna

W zakładach Fortuny minimalna wpłata VISA/Mastercard wynosi 1 zł, a maksymalna 100 tysięcy złotych. To bukmacher, który od dłuższego czasu obsługuje płatności przez karty. W Fortunie za obsługę przelewu Mastercard/VISA odpowiada serwis PayU lub tpay. To właśnie tam zostaniesz przekierowany, żeby wykonać całą transakcję.

Wybierając w Fortunie VISA lub Mastercard jako opcje wpłaty możesz być pewny, że ta forma składania depozytu uprawnia cię do skorzystania ze wszystkich bonusów, które są w ofercie u tego bukmachera.

Główne zasady depozytu VISA/Mastercard w Fortunie:

✅ Transakcja jest realizowana błyskawicznie

✅ Minimalna wpłata rozpoczyna się od 1 zł

✅ Bukmacher nie pobiera prowizji od wpłaty

Fuksiarz

W Fuksiarzu karta VISA/Mastercard również daje możliwość wykonania depozytu na minimalną kwotę 1 zł. Co więcej, każda z metod jest dostępna przez całą dobę. U bukmachera Fuksiarz kartę VISA i Mastercard możesz użyć wybierają przelew poprzez:

 • PayU,
 • tpay,
 • dotpay,
 • Przelewy 24.

Każdy z tych pośredników płatności udostępnia depozyty przy użyciu Mastercard i VISA. Tak jak w Fortunie, tak i w Fuksiarzu wykonując przelew porzez kartę debetową kwalifikujesz się do udziału w bonusach od depozytu.

Wpłata VISA/Mastercard w skrócie:

✅ Fuksiarz księguję przelew natychmiast

✅ Depozyt może opiewać na minimalną kwotę 1 zł

✅ Nie ma pobieranych opłat za transakcje

Totalbet

Totalbet umożliwia wykonywanie wpłat przy użyciu karty, bo wypłaty realizuje na konto bankowe użytkownika. Depozyt wykonasz za pośrednictwem VISA i Mastercard wybierając PayU, dotpay lub Przelewy 24. To zewnętrzne serwisy, które pośredniczą w przelewie na linii gracz – bukmacher.

Minimalna wpłata w Totalbet zaczyna się od kwoty 1 zł. To bukmacher, który nie pobiera prowizji od wpłaty kartą. Przelewy za pośrednictwem tej metody są księgowane natychmiast. To dotyczy godzin dziennych, jak i nocnych.

Najważniejsze informacje o depozycie w Totalbet:

✅ Wpłata kartą udostępnia bonusy powitalne (dla nowych graczy)

✅ Brak prowizji od depozytu

✅ Płatność działa codziennie o dowolnej porze

Gdzie zrobisz płatność przez kartę VISA/Mastercard?

Karty VISA/Mastercard są powszechnie dostępne w ponad 200 państwach na świecie. To systemy płatnicze, które działają od lat 50. i 60. poprzedniego wieku. Jeśli chodzi o ilość wydanych kart VISA/Mastercard to jest ona liczona w miliardach. Powszechność obsługi karty VISA i Mastercard sprawiła, że bukmacherzy również wprowadzili taką formę płatności. W końcu normalne jest to, że użytkownicy płacą kartą za zakupy i pozostałe czynności. Zakłady bukmacherskie również można obstawiać dokonując zapłaty poprzez Mastercard lub VISA.

Bukmacherzy online korzystają z elektronicznych płatności obsługiwanych przez Przelewy 24, dotpay czy PayU. To systemy płatnicze, które są przystosowane do transakcji przy użyciu VISA i Mastercard. Z naszej analizy wynika, że wszyscy legalni bukmacherzy zezwalają na transfer za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej.

Jeśli posługujesz się kartą VISA i Mastercard, to nie będziesz miał kłopotu z wykonaniem wpłaty u żadnego bukmachera w Polsce. STS, Betfan, eWinner czy forBET – to tylko część przykładów operatorów, u których zostanie zaakceptowana twoja karta płatnicza. W ten sposób możesz dokonać wpłaty posiadając kartę powiązaną z rachunkiem bankowym lub portfelem elektronicznym np. Skrill lub Neteller. 

👉 Poniżej prezentujemy listę bukmacherów akceptujących VISA/Mastercard:

 • Fuksiarz
 • Fortuna
 • Totalbet
 • STS
 • forBET
 • Betcris
 • PZBUK
 • LVBET
 • Noblebet
 • Superbet
 • Betfan
 • Etoto
 • BetX
 • Go+Bet
 • BestBet 24

Na czym polega wpłata VISA/Mastercard u bukmacherów?

Przede wszystkim karta płatnicza VISA czy Mastercard musi być wydana przez odpowiednią instytucję finansową, gdzie będziesz posiadał środki. Zwykle jest to bank lub portfel internetowy. Wówczas karta dołączona jest do rachunku, co oznacza, że wykonując dowolną transakcję, to właśnie twoje saldo jest następnie obciążone wszystkimi kosztami. W jaki sposób możesz uzyskać kartę VISA/Mastercard? M.in. otwierając rachunek w którymś z polskich banków.

W przelewie do bukmachera musisz podać ważne informacje, które znajdują się na twojej karcie. VISA i Mastercard wyglądają podobnie – na jednej stronie znajduje się numer karty, data ważności, a także imię i nazwisko posiadacza. Na odwrocie jest z kolei kod CVV. Aby zrealizować wpłatę u bukmachera należy przepisać wszystkie te informacje. W celu bezpieczeństwa dodatkowo proces ten został rozszerzony o weryfikacje przelewu w bankowości elektronicznej. To wydłuża nieco transakcje, ale jednocześnie pozwala chronić twoje konto przed oszustwami.

Weryfikacja VISA polega na wpisaniu kodu SMS, a także wprowadzeniu kodu PIN do karty. Po potwierdzeniu przelewu środki powinny błyskawicznie znaleźć się na saldzie u bukmachera. Transakcje VISA i Mastercard są rozliczane w czasie rzeczywistym, co oznacza, że nie trzeba czekać na przelew godzin lub dni. Płatność odbywa się dosłownie w kilka chwil.

Wpłacając pieniądze do bukmachera za pośrednictwem karty pamiętaj, że możesz dokonywać płatności tylko w polskiej walucie zł.

Karty VISA/Mastercard – czy to bezpieczna forma wpłaty?

Jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, to musisz wiedzieć, że kart VISA i Mastercard są miliardy. Co roku łączna kwota wykonanych transakcji również opiewa na setki miliardów. To pokazuje skalę zjawiska i powszechności kart VISA i Mastercard. W zakładach bukmacherskich stosowane są mechanizmy, które mają zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Przede wszystkim chodzi o szyfrowanie połączeń internetowych, a także dwustopniową weryfikację transakcji w twoim banku. To elementy, które sprawiają, że przelew środków finansowych nie jest niczym zagrożony.

PayU czy dotpay to znane formy płatności, z którymi współpracują podmioty takie jak VISA i Mastercard. To one obsługują wpłaty u bukmacherów, co dodaje wiarygodność całej transakcji.

Najważniejsze informacje o VISA:

✔️ Firma działa od 1958 roku

✔️ VISA posiada ponad 2 miliardy wydanych kart

✔️ Zwykle przychody firmy sięgają kilkunastu miliardów rocznie

✔️ To środek płatności akceptowany w ponad 200 państwach

Najważniejsze informacje o Mastercard:

✔️ Działa na rynku od 1966 roku

✔️ Sponsor piłkarskiej Ligi Mistrzów

✔️ Obsługuje płatności w ponad 200 państwach na świecie

Bonusy od depozytu po użyciu karty debetowej/kredytowej

VISA i Mastercard to formy płatności, które w żaden sposób nie są wyłączone z promocji bukmacherskich. Tak jak depozyt poprzez BLIK gwarantuje udział w bonusach od wpłaty, tak i transakcje za pośrednictwem karty debetowej/kredytowej dają taką możliwość. To forma płatności respektowana w regulaminach promocyjnych u wszystkich bukmacherów.

🔎 Wykonując przelew ze swojej karty możesz zakwalifikować się do bonusu na start lub stałej promocji. Wszystko zależy od tego, jaki status gracza posiadasz. Jeśli dopiero co zakładasz konto, to pamiętaj, że bukmacherzy od pierwszej lub drugiej wpłaty przyznają bonusy powitalne. Tak jest chociażby w Fortunie, gdzie możesz zdobyć zakład bez ryzyka, a następnie bonus od depozytu.

Z promocji przy użyciu przelewu VISA/Mastercard skorzystasz też u pozostałych bukmacherów. W Fuksiarzu po depozycie możesz postawić kupon bez ryzyka, a w Totalbet odebrać 100% bonus.

Zalety i wady korzystania z VISA/Mastercard u bukmachera

W ramach podsumowania naszego raportu o bukmacherach VISA/Mastercard prezentujemy w pigułce zalety i wady tej formy płatności:

Zalety

👍 Okazja na wykonanie przelewu do bukmachera o dowolnej porze dnia i nocy

👍 Brak prowizji od transakcji

👍 Natychmiastowe doładowanie konta u bukmachera

👍 Weryfikacja przelewu w bankowości elektronicznej, co zwiększa bezpieczeństwo

👍 Łatwa dostępność u bukmacherów do tej formy wpłaty

Wady

👎 Brak wypłat bezpośrednio na kartę kredytową/debetową