Bukmacherzy Revolut: gdzie skorzystasz z tej metody?

Bukmacherzy oferujący Revolut to dodatkowa opcja obstawiania zakładów sportowych w internecie. Jeśli posiadasz środki zgromadzone na koncie Revolut, to istnieje możliwość przesłania ich do niektórych bukmacherów w Polsce. Nie wszyscy akceptują tą metodę, ale na szerokim rynku znajdziesz kilku operatorów udostępniających wpłaty przez Revolut. Jak to działa w zakładach bukmacherskich? Która firma oferuje najlepsze wpłaty i wypłaty przy użyciu Revolut? Wszystkie te informacje znajdziesz na naszej stronie.

revolut

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bukmacherach z Revolut:

Rekomendowane zakłady bukmacherskie po wpłacie Revolutem

BukmacherMin. wpłataProwizjaCzas realizacji
Superbet1 zł0%Natychmiast
STS1 zł0%Natychmiast
Fortuna1 zł0%Natychmiast
Totalbet1 zł0%Natychmiast
forBET1 zł0%Natychmiast

W zakładach bukmacherskich Revolut jest stopniowo wprowadzony przez kolejnych operatorów. To wciąż nowy system płatności, który działa od kilku lat. Wraz z rozwojem Revolut pojawiają się kolejni bukmacherzy akceptujący ten model płatności. Ba, Superbet pozwala na wpłaty, jak i wypłaty za pośrednictwem Revolut. W tym względzie wyróżnia się na tle pozostałych bukmacherów w Polsce. Dlaczego? Dlatego, że większość z nich akceptuje przelew poprzez Revolut, ale tylko jako forma składania depozytu. Co oznacza, że nie można wypłacić wygranych na konto u tego operatora.

Lista bukmacherów z Revolut jest dłuższa niż chociażby tych akceptujących Neteller, Skrill lub PayPal. Konto w tym systemie płatności zakłada się zwykle po to, aby łatwiej było podróżować i tam dokonywać jakichkolwiek transakcji finansowych. Jak się jednak okazuje Revolut wykorzystasz też w zakładach bukmacherskich.

TOP bukmacherzy

Revolut bukmacherzy udostępniają głównie za pośrednictwem transakcji przy użyciu kart VISA i Mastercard. Jako zarejestrowany użytkownik w aplikacji Revolut możesz dołączyć do swojego rachunku kartę pre-paid. Tego rodzaju karty są akceptowane też w zakładach bukmacherskich. Co oznacza, że wybierając bukmachera z Revolut, to właśnie w ten sposób przelejesz środki na saldo gracza w celu obstawiania zakładów.

Renoma Revolut rośnie, bo już teraz firma ta zgromadziła ponad 20 milionów użytkowników. Dlatego nie dziwi, że wśród typerów pojawia się coraz więcej pytań o Revolut. Niektórzy traktują to konto jako główny rachunek bankowy i jeśli chcą postawić kupon u bukmachera online, to właśnie z tego salda chcą przelać pieniądze na zakłady. Czy jest to możliwe? Tak, ale u wybranych bukmacherów. Sprawdziliśmy podejście do Revolut u wszystkich operatorów. Nie każdy akceptuje ten model płatności.

💡 Na polskim rynku bukmacherskim Revolut głównie wykorzystywany jest do obsługi depozytów. Tylko jedna firma pozwala na wykonywanie wpłat i wypłat przy użyciu Revolut (Superbet). Pozostali bukmacherzy udostępniają funkcje wpłaty, ale wypłaty na rachunek Revolut już nie zrealizują.

Superbet

Dlaczego Superbet wymieniamy na pierwszym miejscu? Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ to jedyny bukmacher w Polsce, który pozwala na kompleksowe używanie portfela Revolut. Co to oznacza? To że posiadając konto u tego operatora dokonasz wpłaty i wypłaty korzystając z Revolut. W ten sposób wystarczy rachunek Revolut, żeby wykonywać wszystkie transakcje na linii bukmachera – gracz.

Jak działa Revolut w Superbet? Jeśli chodzi wpłaty, to bukmacher przyjmuje depozyty za pośrednictwem karty pre-paid VISA/Mastercard. Co oznacza, że trzeba posiadać kartę Revolut, żeby móc zasilić saldo u bukmachera. Przy wypłatach należy uzupełnić numer rachunku bankowego. To o tyle wyjątkowe, że pozostali bukmacherzy wykonują przelewy tylko do polskich banków. W przypadku Superbet Revolut jest akceptowany ze względu na licencje Europejskiego Banku Centralnego.

Revolut w Superbet – główne informacje:

✅ Możliwość wykonywania wpłat i wypłat

✅ Brak prowizji za transakcje

✅ Obsługa wpłat 24 godziny na dobę

✅ Minimalny przelew na kwotę 1 zł

Fortuna

W Fortunie Revolut akceptowany jest tylko przy wpłatach. To oznacza, że możesz przelać środki z karty Revolut do Fortuny, ale żeby je później wypłacić – musisz skorzystać z tradycyjnego konta w banku. Jak wynika z naszych informacji, Revolut w Fortunie działa za pośrednictwem karty płatniczej VISA/Mastercard. Jeśli będziesz chciał dokonać wpłaty tą metodą, to wybierz właśnie depozyt kartą pre-paid.

Warunki przelewu są takie same, które obowiązują dla VISA i Mastercard. Minimalna transakcja może liczyć 1 zł, a transakcja księgowana jest w czasie rzeczywistym. Dzięki temu konto w Fortunie doładujesz o dowolnej porze dnia i nocy. To również system płatności, który nie wyklucza z udziału we wszystkich promocjach Fortuny.

Revolut w Fortunie – główne informacje:

✅ Akceptowany tylko przy wpłatach

✅ Minimalny depozyt 1 zł

✅ 0% prowizji od wpłaty

✅ Transakcje obsługiwane są całodobowo

Gdzie zrobisz płatność przez Revolut?

W Polsce na zakłady bukmacherskie Revolut może być używany tylko w walucie PLN. Geneza tego portfelu jest taka, że można posiadać jednocześnie kilkadziesiąt walut, ale na polskim rynku bukmacherskim można korzystać tylko ze złotego. To oznacza, że wykonując przelew do bukmachera przy użyciu Revolut – możesz dokonać transakcji tylko w PLN. Które firmy akceptują tego rodzaju wpłaty?

Jak wyjaśnialiśmy wcześniej nie wszyscy bukmacherzy na Revolut patrzą przyjaznym okiem. To normalne, że jedne firmy akceptują metodę płatności, a drugie wciąż jej nie wdrożyły do swojego systemu. Wystarczy przypomnieć, że Neteller obsługiwany jest tylko przez STS i Superbet. W takiej sytuacji Revolut jest znacznie bardziej popularny, bo w tym momencie jest akceptowany przez 6 bukmacherów.

Początkowo u bukmachera możesz nie zauważyć, że ten zezwala na wpłaty przy użyciu Revolut. Wynika to z tego, że operatorzy ci do obsługi tych przelewów korzystają z płatności VISA/Mastercard. A więc, żeby dokonać wpłaty do bukmachera – najpierw powinieneś zaopatrzyć się w kartę Revolut (fizyczną lub wirtualną). Dopiero posiadając kartę pre-paid, która będzie dołączona do twojego rachunku – możesz dokonać transakcji u bukmachera.

👉 Lista bukmacherów akceptujących przelewy z karty Revolut:

  • Superbet
  • Totalbet
  • Fortuna
  • STS
  • BetX

Na czym polega wpłata Revolut u bukmacherów?

Revolut to jednocześnie bank i portfel internetowy w jednym. Projekt ten powstał po to, żeby można było w jednym miejscu przechowywać wszystkie waluty i dowolnie jest przesyłać między sobą (bez dodatkowych kosztów). Początkowo Revolut miał się sprawdzać wśród podróżujących, ale z czasem zyskał na znaczeniu w pozostałych aktywnościach takich jak zakupy online i biznes. Nie dziwi to, że zakłady bukmacherskie również zaczęły akceptować ten model płatności.

U bukmacherów przelewy elektroniczne są obsługiwane przez PayU, dotpay czy tpay. Tam znajdują się polskie banki, z których można wykonać transakcje. Dlatego, jeśli chcesz przelać pieniądze do bukmachera z Revolut – powinieneś wybrać transakcje kartą płatniczą. W Revolut po utworzeniu konta, a także zweryfikowaniu danych osobowych masz możliwość dołączenia do rachunku karty Visa lub Mastercard. Co więcej, tak jak w Skrill i Neteller, tak i w Revolut możesz ją zamówić w wersji fizycznej, jak i wirtualnej. Bukmacherzy akceptują oba modele – najważniejsze, żeby karty były przypisane do twoich danych osobowych.

Wykonując przelew z konta Revolut po prostu musisz wpisać wszystkie główne dane z karty:

  • numer karty,
  • datę ważności, 
  • imię i nazwisko posiadacza,
  • kod CVV.

Następnie zostaniesz przekierowany do modułu autoryzacji przelewu. W tym przypadku będziesz musiał potwierdzić przelew w aplikacji Revolut lub stosując odpowiedni kod przesłany na adres e-mail/numer telefonu. Wszystko to przypomina standardową płatność kartą VISA/Mastercard.

Revolut – czy to bezpieczna forma wpłaty?

Revolut to brytyjska firma, która została założona w 2015 roku. Kilka lat później Revolut otrzymał licencję na działalność w krajach Unii Europejskiej jako instytucja bankowa. Wszystko dlatego, że operator ten przeniósł się na Litwę. Tam uzyskał zezwolenie od Banku Litwy, co jednocześnie pozwala mu na działanie w krajach Unii Europejskiej.

Według najnowszych badań Revolut posiada ponad 20 milionów użytkowników. Portfel ten obsługuje ponad 30 walut, a dodatkowo przy jego użyciu można też zakupić kryptowaluty lub kruszce takie jak złoto i srebro. Revolut działa w ponad 200 państwach na świecie. W Polsce jest również dostępny.

Najważniejsze informacje o Revolut:

✔️ Posiada licencję Europejskiego Banku Centralnego

✔️ Działa na rynku od 2015 roku

✔️ W aplikacji zarejestrowanych jest ponad 20 milionów użytkowników

✔️ Obsługuje ponad 30 waluty, w tym PLN

Bonusy od depozytu po użyciu Revolut

Jak bukmacherzy spoglądają na bonusy po wpłacie Revolut? W tym przypadku nie ma żadnych przeciwwskazań, jeśli chodzi o promocje bukmacherskie. Klienci Revolut zakładając konto obligatoryjnie przechodzą weryfikację tożsamości, co przypomina potwierdzenie danych osobowych u bukmachera. Dlatego nie ma powodu, żeby takich typerów pozbawiać szans na odebranie bonusu powitalnego. To dotyczy też pozostałych promocji od wpłaty również dla stałych użytkowników.


🔎 Bonusy od depozytu z konta Revolut otrzymasz od wszystkich bukmacherów akceptujących ten model wpłaty. Tego rodzaju oferta działa w Superbet, Fortunie, STS i Totalbet.

Zalety i wady korzystania z Revolut u bukmachera

Revolut to legalna metoda wpłaty na zakłady bukmacherskie. Tradycyjnie na koniec naszego raportu przygotowaliśmy listę zalet i wad wykonywania transakcji tą metodą. Co nam się podoba w Revolut, a co uznajemy za minus tej formy płatności?

Zalety

👍 Płatności obsługiwane są przez bukmacherów przez całą dobę

👍 Minimalna transakcja może liczyć 1 zł

👍 Revolut i bukmacherzy nie pobierają prowizji od depozytu

👍 Superbet umożliwia wpłaty i wypłaty na konto Revolut

Wady

👎 Poza Superbet inni bukmacherzy nie zezwalają na wypłaty poprzez Revolut