forBET rejestracja

W forBET rejestracja różni się od procesu, który znajdziesz u większości legalnych bukmacherów. O co chodzi? O to, że bukmacher ten nie stosuje szybkiej rejestracji bez dowodu. A to oznacza, że nowe konto jest od razu weryfikowane, co zabiera trochę czasu. Co czasami bywa uciążliwe ma też swoje plusy, bo od razu dokonasz pełni formalności, a później możesz skupić się na grze. Jak działa rejestracja w forBET?

forbet bukmacher

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w forBET:

Rejestracja forBET: jak to zrobić w kilka minut?

Zwykle w tym miejscu chwalimy bukmachera za to, że udostępnia rejestrację bez dowodu. W takiej sytuacji konto gracza możesz otworzyć dosłownie w minutę. W forBET jest to niemożliwe i nie będziemy kolorować rzeczywistości, że jest inaczej. Zarejestrowanie się wraz z weryfikacją zajmuje co najmniej kilka minut. A doliczając do tego okres na podjęcie decyzji o potwierdzeniu danych osobowych – całość może zająć od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Gdyby forBET zdecydował się na rejestrację bez dowodu, to konto u tego bukmachera otworzyłbyś w minutę. Tak potrzebujesz więcej czasu, choć uczciwie rzecz biorąc, formularz rejestracyjny bez problemu wypełnisz w kilka minut. 

Postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi, a jednocześnie założysz i zweryfikujesz konto u bukmachera forBET:

 1. Przejdź na stronę iforbet.pl i zacznij rejestrację w forBET.
 2. Uzupełnij formularz zatytułowany “dane logowania” – wpisz: adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło.
 3. Przejdź dalej, czyli do sekcji “dane użytkownika” – wprowadź: obywatelstwo, imię, nazwisko, telefon, adres, walutę (do wyboru tylko PLN).
 4. W trzecim, a jednocześnie ostatnim kroku wpisz: datę urodzenia, PESEL, a także wybierz dokument tożsamości i wprowadź jego numer, a także obustronne skany/zdjęcia.
 5. Dodatkowo wprowadź numer swojego konta bankowego i kod promocyjny (jeśli posiadasz).
 6. Jeśli masz pewność, że prawidłowo wpisałeś wszystkie dane, a także dołączyłeś dokumenty do weryfikacji, to zakończ rejestrację.
 7. Na adres e-mail otrzymasz link aktywujący konto – kliknij w niego, a następnie zaloguj się do forBET.

⌚ Rejestracja zajmuje kilka minut. Gwoli ścisłości – w naszym teście konto forBET utworzyliśmy w 5 minut, a następnie czekaliśmy około kwadrans na weryfikacje danych osobowych. Generalnie proces przebiegł sprawnie i pomyślnie. Co jest plusem takiej rejestracji, to że za jednym zamachem od razu weryfikujesz dane osobowe, co oznacza, że posiadasz konto stałe w forBET.

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Z dowodem osobistymTAKBlokada do czasu weryfikacjiPaszport/dowód osobisty
Konto bankowe

Szybka rejestracja bez dowodu

W forbet rejestracja bez dowodu nie może mieć zastosowania, co jest sprzeczne z tym, co znajdziesz w Fuksiarz, STS, czy Fortunie. Co prawda u tych bukmacherów prędzej czy później trzeba dokończyć rejestrację przy użyciu dowodu osobistego lub paszportu, ale konto zarejestrujesz podając podstawowe dane. Wielu graczy chwali sobie taki model, bo dzięki temu nie muszą oni od razu koncentrować się na formalnościach. To pomocne zwłaszcza wtedy, gdy chce się szybko postawić zakład przed jakimś wydarzeniem sportowym.

Gdzie możesz założyć konto bez dowodu? Oto aktualna lista bukmacherów:

 • Fortuna
 • Fuksiarz
 • STS
 • Totalbet
 • eWinner
 • Superbet
 • Etoto
 • Betfan
 • BetX
 • Betcris
 • BesBet 24
 • Go+Bet
 • LVBET
 • Noblebet
 • PZBUK
 • Betclic

W forBET do czasu zweryfikowania danych osobowych nie możesz dokonać wpłaty, ani zagrać zakładu. Dopiero, gdy bukmacher potwierdzi prawidłowość dokumentu tożsamości, to zaktualizuje status twojego konta. Wówczas będziesz mógł skorzystać ze wszystkich usług forBET tj. odebrać bonus, dokonać depozytu i postawić kupon. Bez limitów, ponieważ będziesz korzystał z konta stałego.

Zwykle bukmacherzy otwierają konto tymczasowe bez dowodu, które posiada pewne ograniczenia takie jak limit stawek, blokada niektórych bonusów czy brak możliwości wypłaty wygranej. W forBET cię to nie dotyczy, ponieważ od razu jesteś zobligowany do weryfikacji. 

Co wyróżnia rejestrację w forBET?

✅ Konieczność posiadania dokumentu tożsamości

✅ Weryfikacje danych w trakcie tworzenia konta gracza

✅ Obligatoryjna rejestracja konta stałego

✅ Nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji: bonusów, płatności i zakładów

Jak działa konto tymczasowe w forBET?

To pytanie, które do bukmachera forBET nie ma zastosowania. Tak naprawdę nie wiemy, jak działa konto tymczasowe, ponieważ nie mamy sposobności jego rejestracji. W żadnej konfiguracji bukmacher ten nie udostępnia rejestracji bez dowodu, a co za tym idzie korzystania z konta tymczasowego. 

Do czasu, gdy bukmacher nie potwierdzi twojej tożsamości, na koncie forBET realnie nie możesz dokonać żadnych ruchów. Po rejestracji masz prawo do zalogowania, ale wpłaty zostaną aktywowane dopiero wtedy, gdy dział weryfikacji potwierdzi twój dokument tożsamości. To oznacza, że nie możesz w międzyczasie zrobić depozytu i postawić kuponu. Obie te funkcje są zablokowane, a zostaną udostępnione dopiero po weryfikacji.

💡 W forBET konto tymczasowe nie oferuje takich możliwości, co chociażby profil w Fuksiarzu. U tego drugiego bukmachera bez dowodu możesz zrobić wpłatę, a także odebrać zakład bez ryzyka. Generalnie Fuksiarz pozwala na obstawianie zakładów przez kolejne 90 dni na koncie tymczasowym. W forBET tego rodzaju aktywność nie jest możliwa.

Na co pozwala konto tymczasowe forBET?

✔️ Zalogowanie się do bukmachera

✔️ Przegląd zakładów

Co jest zablokowane do czasu weryfikacji?

❌ Możliwość realizowana wpłat, a co za tym idzie – wypłat

❌ Stawianie kuponów

❌ Korzystanie z bonusów powitalnych

Bonusy po rejestracji

Rejestracja w forBET niesie za sobą kilka benefitów. Przede wszystkim chodzi o bonusy powitalne. O ile bukmacher ten nie oferuje rejestracji bez dowodu, o tyle w przypadku promocji na start nie idzie pod prąd. Tak jak u pozostałych firm, tak i w forBET możesz liczyć na bonusy za rejestrację. Co otrzymasz po zweryfikowaniu konta?

W forBET nowi gracze mogą skorzystać z dwóch podstawowych bonusów, które uwarunkowane są pierwszą i drugą wpłatą. Co to oznacza? To że trzeba dokonać dwóch depozytów, żeby cieszyć się z obu gratyfikacji:

💰 Bonus po pierwszej wpłacie: zakład bez ryzyka do 1200 zł

💰 Bonus po drugiej wpłacie: 100% do 2000 zł

Zakład bez ryzyka 1200 zł

To co zachęca nowych użytkowników do forBET, to na pewno wysoki zakład bez ryzyka. Możliwość zwrotu stawki za pierwszy przegrany kupon do kwoty 1200 złotych naprawdę robi wrażenie. To podstawowy bonus po rejestracji u tego bukmachera. O czym warto pamiętać? O tym, że promocja działa od minimalnej kwoty 20 zł. Tzn. tyle przynajmniej musisz wpłacić w pierwszym depozycie, żeby zakład został objęty cashbackiem.

Poniżej dokładnie wyjaśniamy, jak odebrać zakład bez ryzyka za rejestrację w forBET:

 1. Po rejestracji i zweryfikowaniu danych osobowych – dokonaj wpłaty korzystając m.in. z BLIK lub dotpay.
 2. Pamiętaj, żeby wpłacić przynajmniej 20 zł.
 3. Postaw dowolny zakład z oferty forBET: pojedynczy lub akumulowany.
 4. Jeśli twoje typy nie wejdą – odbierzesz zwrot stawki (100% kwoty).
 5. Cashback pojawi się na saldzie bonusowym i będzie podlegał obrotowi x1.

W ciągu 14 dni należy obrócić zwrotem stawki jednokrotnie (przy użyciu pełnej kwoty) na kuponie z minimum 3 typami po kursach minimalnych 1.40.

Weryfikacja danych osobowych

🔎 U 90% bukmacherów online weryfikacja odbywa się po rejestracji konta. forBET stosuje inne zasady, dlatego już podczas tworzenia profilu gracza powinieneś mieć przy sobie ważny dokument tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport.

Weryfikacja polega na przepisaniu numeru dokumentu, a następnie dołączeniu skanów/zdjęć przedniej i tylnej strony. Upewnij się, że wszystkie dane są czytelne na dokumencie. Wówczas będziesz miał pewność, że bukmacher pozytywnie zweryfikuje twoje dane.

Co więcej, w celach weryfikacji w formularzu jesteś zobligowany do wpisania numeru konta bankowego. Chodzi o rachunek, z którego będziesz dokonywał wpłat i wypłat od forBET.

Jak wspomnieliśmy na początku artykułu – nasza weryfikacja przebiegła prawidłowo, a informacje otrzymaliśmy około 15 minut po rejestracji.

Zalety rejestracji w forBET

W forBET konto od razu rejestrujesz z dowodem osobistym. Jakie ma to plusy?

👍 Jednocześnie weryfikujesz dane osobowe

👍 Od razu otwierasz konto z pełnymi możliwościami

👍 Bonusy: zakład bez ryzyka i 100% od wpłaty

👍 Możliwość realizowania wypłat na konto bankowe