Fortuna rejestracja

W zakładach bukmacherskich Fortuna rejestracja pozwala na dostęp do internetowej oferty tego operatora. Zakładając konto na stronie Fortuny uzyskujesz możliwość typowania zakładów, a także szansę odbioru bonusów powitalnych. To jeden z bukmacherów bez dowodu, co oznacza, że rejestracja zajmuje mało czasu. Co więcej, do weryfikacji tożsamości możesz użyć systemu mojeID, co jest pomocnym narzędziem. Dosłownie w kilka chwil możesz zarejestrować się, a także zweryfikować dane osobowe.

fortuna bukmacher

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w Fortunie:

Rejestracja Fortuna: jak to zrobić w minutę?

Pieniądz nie śpi, więc jeśli masz dobrze przeanalizowane typy, to szukasz szybkiej opcji na postawienie kuponu. Fortuna początkowo udostępnia rejestrację bez dowodu, co ogranicza formalności. Dzięki temu możesz założyć konto dosłownie w kilkadziesiąt sekund. Do tego wystarczy sprawnie wprowadzić w formularz rejestracji podstawowe dane dotyczące konta i twojej osoby. Bukmacher ten przyjmuje nowe zgłoszenia przez całą dobę, co oznacza, że o dowolnej porze możesz stać się graczem Fortuny.

rejestracja fortuna

Wykonując poniższe kroki – sam przekonasz się, że konto w Fortunie można otworzyć w mniej niż minutę:

 1. Przejdź do serwisu efortuna.pl, a następnie wejdź w sekcję “rejestracja”, żeby rozpocząć proces tworzenia konta.
 2. Zacznij wypełniać formularz rejestracyjny, w którym to należy wpisać: imię, nazwisko, login/pseudonim, hasło do logowania, adres e-mail, numer telefonu, PESEL i kod promocyjny.
 3. W oświadczeniu pod formularzem potwierdź, że masz ukończone 18 lat. Dodatkowo wybierz źródło środków finansowych, które przeznaczysz na grę.
 4. Przejdź do zakończenia rejestracji.
 5. Zweryfikuj adres e-mail, a więc kliknij w link aktywacyjny konto, który otrzymasz na podaną skrzynkę.
 6. Użyj login i hasło w celu skorzystania z oferty Fortuny.

⌚ Na początku nie jesteś zobligowany do wprowadzenia numeru konta bankowego i dołączenia zdjęć dowodu osobistego. W gruncie rzeczy to wpływa na to, że w Fortunie rejestracja przebiega wyjątkowo sprawnie. Nowe konto otworzysz na stronie internetowej efortuna.pl i aplikacji mobilnej na iOS/Android.

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Bez dowoduTAKLimit stawek 5000 zł
Blokada wypłat
Paszport/dowód osobisty
Konto bankowe
mojeID

Szybka rejestracja bez dowodu

Rejestracja w kilkadziesiąt sekund u bukmachera Fortuny działa bez zarzutów ze względu na model tworzenia konta bez dowodu. To sposób rejestracji, który pojawił się kilka lat temu i jest w pełni dozwolony od strony prawnej. Nie jest tak, że to otwiera drogę do zakładów online niepełnoletnim użytkownikom, bo ich tożsamość jest weryfikowana przez numer PESEL. Po prostu to ułatwienie gry u bukmachera – minimum formalności pozwala na szybszą rejestrację przed interesującym nas meczem. Dokończenie weryfikacji może odbyć się w późniejszym terminie.

To że Fortuna zezwala na rejestrację bez dowodu wcale nie oznacza, że bukmacher ten nie weryfikuje swoich klientów. Nic bardziej mylnego – po upływie określonego czasu lub przed pierwszą wypłatą będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość. Jak to zrobić? Tego dowiesz się w dalszej części artykułu.

Fortuna nie jest jedynym bukmacherem z szybką rejestracją. Gdzie jeszcze możesz założyć konto w minutę? Oto nasze propozycje:

Granie na koncie niezweryfikowanym tj. po szybkiej rejestracji wiąże się z pewnymi ograniczeniami, co dotyczy też Fortuny. Dlatego klienci koniec końców i tak decydują się na potwierdzenie swojej tożsamości. Przede wszystkim to główny wymóg w celu odebrania wygranej na konto bankowe. Co więcej, jeśli nie potwierdzisz danych osobowych w przeciągu 28 dni od rejestracji, to Fortuna zablokuje twoje konto. Dla porównania Fuksiarz daje więcej czasu na tego rodzaju czynność, bo aż 90 dni.

Co wyróżnia szybką rejestrację w Fortunie?

✅ Założenie konta gracza bez dokumentu tożsamości: paszportu lub dowodu osobistego

✅ Rejestracja, która może trwać raptem minutę

✅ Dwa bonusy na start: zakład bez ryzyka i 50% od wpłaty

✅ Możliwość obstawiania zakładów

✅ Prawo do realizowania wpłat na saldo główne

Jak działa konto tymczasowe w Fortunie?

W teorii konto tymczasowe Fortuna może maksymalnie działać 28 dni od rejestracji. Aby zweryfikować dane osobowe nie musisz czekać do tego terminu, bo w dowolnym czasie możesz zostać stałym graczem tego bukmachera. Jeśli będziesz chciał podjąć wygrane na konto bankowe lub przekroczysz limit stawek, to weryfikacja będzie koniecznością do dalszego obstawiania.

Początkowo wszyscy użytkownicy Fortuny rejestrują konto tymczasowe. Formularz zgłoszeniowy nie przewiduje sytuacji, aby od razu zgłosić chęć stałej rejestracji. Jednak już po pierwszym logowaniu możesz w ustawieniach konta podjąć kroki w celu weryfikacji. Zwykle gracze z tym czekają np. do pierwszej wypłaty lub upływu regulaminowych 28 dni. Dlaczego? Dlatego, że konto tymczasowe daje wiele możliwości. To dostęp do wszystkich zakładów, a jednocześnie możesz też początkowo skorzystać z bonusów na start. Co prawda w tym przypadku Fortuna niektóre gratyfikacje blokuje do momentu weryfikacji tożsamości.

💡 Po rejestracji bez dowodu twoje konto jest tymczasowe, ale możesz za jego pośrednictwem dokonywać wpłat i obstawiać zakłady. Z tyłu głowy powinieneś mieć jednak to, że dotyczy cię limit stawek (do 5000 złotych). Dodatkowo nie możesz zrealizować wypłaty, która jest blokowana do momentu zweryfikowania danych osobowych.

Główne różnice pomiędzy kontem tymczasowym i stałym polegają na:

 • limicie stawek,
 • możliwości realizowania wypłat.

Po zweryfikowaniu swojego profilu automatycznie Fortuna znosi limit na zakłady, a także zezwala na realizowanie wypłat do banku.

Co możesz zrobić na koncie tymczasowym Fortuna?

✔️ Odebrać bonus: zakład bez ryzyka

✔️ Typować zakłady sportowe, wirtuale i gry karciane

✔️ Oglądać wydarzenia sportowe w Fortuna TV

Czego nie zrobisz do czasu weryfikacji?

❌ Nie wypłacisz pieniądzy

❌ Nie zagrasz ponad limitem, który wynosi 5000 zł

❌ Nie odbierzesz freebetu bez depozytu

Bonusy po rejestracji

W Fortunie konto rejestruje się po to, żeby obstawiać zakłady, ale też po to, żeby odebrać bonus powitalny. Nowi gracze myślą w tych kategoriach, co jest zupełnie normalne. Jeśli bukmacher ma dla nas promocję na start, to dlaczego nie mielibyśmy z niej skorzystać? Fortuna dysponuje stałymi bonusami za rejestrację, a część z nich dostępna jest po szybkiej rejestracji. Co to oznacza? Bez weryfikacji osobowości możesz wykorzystać bonusy bez ryzyka.

Bonusy Fortuny bez dowodu:

💰 Zakład bez ryzyka do 600 zł

Bonusy po weryfikacji:

💰 Freebet bez depozytu 20 zł

Jeśli chcesz skorzystać z pełnego pakietu powitalnego, to najlepiej od razu zweryfikuj dane osobowe. Wówczas Fortuna za rejestrację przyzna ci darmowy zakład o wartości 20 zł. To bonus, który otrzymasz automatycznie po potwierdzeniu tożsamości.

Zakład bez ryzyka 600 zł

Rejestracja konta, a także pierwsza wpłata dadzą ci w Fortunie prawo do postawienia kuponu bez ryzyka. Oznacza to ubezpieczenie stawki do 600 zł. W razie porażki otrzymasz zwrot stawki o maksymalnie tej wartości. Aby tak się stało pierwszy zakład powinien być zagrany w ciągu 5 dni od rejestracji konta.

Jak odebrać bonus za rejestrację w Fortunie?

 1. Po rejestracji na przestrzeni 5 dni zrób pierwszą wpłatę
 2. Postaw kupon z minimalną stawką 20 zł
 3. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki

Cashback jest akceptowany na koncie tymczasowym.

Weryfikacja danych osobowych

Jeśli chodzi o możliwości konta tymczasowego w Fortunie, to są one całkiem spore. To jednak nie oznacza, że będziesz mógł z niego korzystać non stop. Jak wspominaliśmy wcześniej taki profil ważny jest przez 28 dni. Następnie trzeba zweryfikować dane osobowe, które podałeś przy rejestracji. Jak to zrobić?

rejestracja w fortunie

W Fortunie weryfikacja może przebiegać za pośrednictwem:

 • tradycyjnej metody (dokument tożsamości),
 • funkcji mojeID.

Jeśli chodzi o ten pierwszy model, to żeby zweryfikować tożsamość wystarczy uzupełnić dane w ustawieniach tj. wpisać adres zamieszkania, numer konta bankowego i numer dowodu osobistego/paszportu. Następnie dołącz do systemu skany/zdjęcia dokumentu tożsamości (obustronne). To wystarczy, żeby z powodzeniem potwierdzić twoją tożsamość.

🔎 Co ciekawe, w Fortunie obowiązuje też narzędzie mojeID. To bankowy system uwierzytelniania danych osobowych. Dzięki tej metodzie konto zweryfikujesz poprzez zalogowanie się do swojej bankowości elektronicznej. To wygodna formuła weryfikacji, bo pozwala na pełną rejestrację bez używania dowodu osobistego.

Po zweryfikowaniu konta otrzymasz bonus freebet, a także odblokujesz wypłaty. Jednocześnie Fortuna zniesie limit stawek.

Zalety rejestracji bez dowodu w Fortunie

Co przemawia na korzyść rejestracji w Fortunie?

👍 Utworzenie konta bez dokumentu tożsamości

👍 Weryfikacja poprzez mojeID (zalogowanie do banku)

👍 Bonus powitalny na koncie tymczasowym

Wady konta tymczasowego

👎 Limit stawek do 5000 zł

👎 Brak możliwości wypłaty środków finansowych

👎 Zamrożony freebet

Po weryfikacji tożsamości w Fortunie wszelkie obostrzenia z twojego konta zostaną zniesione.

FAQ

Ile czasu zajmuje rejestracja w Fortunie?

U bukmachera Fortuna konto gracza otworzysz w przeciągu kilku minut.

Czy potrzebujesz dowód osobisty, żeby zarejestrować się w Fortunie?

Rejestracja w Fortunie odbywa się bez dowodu osobistego.

Czy weryfikacja konta jest konieczna, aby odebrać bonus od Fortuny?

Jeden z bonusów, czyli zakład bez ryzyka Fortuna przyznaje bez weryfikacji konta.