LVBET rejestracja

W LVBET podczas rejestracji możesz zdecydować czy zakładasz konto tymczasowe lub stałe. Jeśli nie będziesz posiadał przy sobie dokumentu tożsamości, to jedyną opcją jest konto bez dowodu. W takiej sytuacji wpisując podstawowe dane możesz zostać graczem LVBET. Rejestracja polega na uzupełnieniu formularza, co jest standardem u bukmacherów online.

lvbet

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w LVBET:

Rejestracja LVBET: jak to zrobić w minutę?

U bukmachera LVBET rejestracja nie zajmuje więcej niż 60 sekund. Tak jest pod warunkiem, że sprawnie wpiszesz dane dotyczące konta, jak i swojej osoby. Jeśli chodzi o rejestracje bez dowodu, to są to wyjątkowo podstawowe informacje – bez podawania wrażliwych danych. W tym przypadku wystarczy uzupełnić dwa krótkie formularze na stronie lvbet.pl.

kod promocyjny lvbet

Jeśli jesteś pełnoletni, to możesz otworzyć konto w LVBET. Poniżej dowiesz się, jak zrobić to w minutę:

 1. Wejdź na stronę lvbet.pl i naciśnij przycisk “rejestracja”
 2. Po przekierowaniu do modułu z rejestracją zacznij uzupełniać puste pola: imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL
 3. Następnie przejdź dalej i wpisz dodatkowe dane: adres e-mail, login, hasło, numer telefonu i kod promocyjny
 4. Dodatkowo zaznacz oświadczenie pełnoletności i opcjonalnie pozostałe zgody
 5. W tym miejscu możesz zakończyć szybką rejestrację lub przejść od razu do weryfikacji konta
 6. Jeśli wybierzesz drugą opcję, to w trzecim formularzu będziesz zobligowany do dołączenia skanów/zdjęć dokumentu tożsamości, a także wprowadzenia takich danych jak adres zamieszkania czy numer konta bankowego
 7. Rejestracja bez weryfikacji zajmuje minutę, a wybierając pełną rejestrację musisz liczyć się z nieco dłuższym okresem procedowania zgłoszenia
 8. Kończąc tworzenie konta na szybkiej rejestracji – wystarczy, że zweryfikujesz adres e-mail (kliknięcie w odebrany link), a będziesz mógł zalogować się do tego bukmachera

W LVBET weryfikacja może być przeprowadzona na późniejszym etapie gry, o czym piszemy w dalszej części artykułu. To oznacza, że początkowo nie musisz ogniskować wokół niej uwagi.

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Bez dowoduTAKLimit stawek 5200 zł
Blokada wypłat
Brak freebetu
Paszport/dowód osobisty
Konto bankowe

Szybka rejestracja bez dowodu

LVBET bez dowodu akceptuje rejestracje, ponieważ jest to zgodne z polskim prawem. Po numerze PESEL bukmacher jest w stanie zweryfikować wiek gracza, co sprawia, że niepełnoletni nie mają okazji do rejestracji w zakładach online. Szybka rejestracja działa nie tylko w LVBET, a u większości firm bukmacherskich w Polsce. To ukłon w stronę graczy, który szybko przed meczem chcą założyć konto, żeby puścić kupon u bukmachera.

Rejestracja bez dowodu jest atrakcyjna ze względu na dwa elementy: krótki czas oczekiwania, a także ograniczenie formalności do minimum. W trakcie gry w dowolnym terminie możesz dokończyć rejestrację przedstawiając odpowiedni dokument tożsamości.

Gdzie poza LVBET zarejestrujesz się bez dowodu? Oto lista bukmacherów:

Rejestracji w zakładach LVBET dokonasz na stronie lvbet.pl, a także aplikacji mobilnej tego bukmachera dedykowanej na iOS/Android. Co jest istotne, to że konto gracz może otworzyć tylko raz. Jeśli bukmacher znajdzie w systemie profil powiązany z twoimi danymi osobowymi np. PESEL, to od razu odrzuci możliwość stworzenia nowego konta. Wszystko po to, by użytkownicy nie mieli okazji w ten sposób do wyłudzania bonusów powitalnych.

Co wyróżnia szybką rejestrację w LVBET?

✅ Możliwość otwarcia konta bez dowodu osobistego

✅ Procedura odbywa się w przeciągu minuty

✅ Dostęp do wpłat

✅ Szansa na obstawianie dowolnych zakładów

Jak działa konto tymczasowe w LVBET?

W LVBET konto tymczasowe, to profil, który nie został zweryfikowany dokumentem tożsamości. A to oznacza, że rejestracje zakończyłeś po uzupełnieniu drugiego formularza – odpuszczając kolejne okno, gdzie dokonuje się weryfikacji. Jak wspominaliśmy wcześniej: masz do tego pełne prawo. Wszystko dlatego, że LVBET pozwala na weryfikacje w późniejszym terminie. Co ciekawe, bukmacher ten nie nakłada ograniczeń czasowych w tym przypadku. Dla przykładu konto w Fuksiarzu trzeba zweryfikować w ciągu 30 dni. LVBET pozwala obstawiać po szybkiej rejestracji dowolny okres.

💡 To że LVBET nie nałożył limitu czasowego nie oznacza, że prędzej lub później nie zostaniesz zobligowany do weryfikacji. Z czego może to wynikać? Z tego, że bukmacher ten, tak jak pozostali operatorzy, dysponuje limitem wpłat i stawek, którego nie możesz przekroczyć na koncie tymczasowym. O jakich kwotach mowa? O sumie 5200 zł –  gdy łącznie wpłacisz i obrócisz taką kwotę, to dalsza gra w LVBET będzie możliwa, ale po weryfikacji.

Co więcej, LVBET umożliwia realizowanie wypłat tylko stałym klientom. Co to oznacza? Jeśli nie zweryfikujesz się dokumentem tożsamości, to nie będziesz mógł podjąć środków na rachunek bankowy. Innymi słowy: twoje konto będzie charakteryzować się blokadą wypłat.

Z jednej strony rejestracja bez dowodu umożliwia odbiór bonusów, a także daje dostęp do zakładów. Z drugiej – w LVBET po przekroczeniu limitu wpłat nie będziesz mógł kontynuować gry, a co gorsza – wypłaty wygranych będą zablokowane. To główne minusy obstawiania na niezweryfikowanym profilu.

Na co pozwala tymczasowe konto w LVBET?

✔️ Odbiór bonusów: od wpłaty i zakładu bez ryzyka

✔️ Obstawianie zakładów: sportowych, wirtualnych, gier karcianych

✔️ Udział w promocjach

Co jest zakazane do czasu weryfikacji?

❌ Wypłacanie wygranych do banku

❌ Obstawianie ponad limit 5200 zł

❌ Odbiór bonusu bez depozytu

Bonusy po rejestracji

W LVBET rejestracja bez dowodu wiąże się z określonymi profitami dla użytkowników. Generalnie bukmacher ten oferuje aż cztery bonusy na start. Bez weryfikacji możesz odebrać trzy z nich, ponieważ bonus bez depozytu jest zablokowany do momentu utworzenia konta stałego. Co to oznacza? Jeśli chcesz freebet 20 zł, to od razu zweryfikuj dane osobowe. Pozostałe bonusy LVBET otrzymasz korzystając z konta tymczasowego.

Bonusy bez weryfikacji:

💰 Od pierwszej wpłaty: 100% do 1500 zł

💰 Od drugiej wpłaty: 50% do 1500 zł

💰 Od trzeciej wpłaty: zakład bez ryzyka do 333 zł

Bonusy po weryfikacji:

💰 Freebet bez depozytu 20 zł

Jak wynika z regulaminu promocji początkowo możesz skorzystać z bonusów od wpłaty. W tym celu nie musisz weryfikować konta, ale żeby wypłacić wygrane będziesz zobligowany do ukończenia rejestracji. Bonus bez depozytu zostanie ci przyznany chwilę po tym, jak bukmacher przekształci twoje konto z tymczasowego na stałe.

Jak odebrać bonus po rejestracji?

 1. Zaloguj się na konto LVBET i przejdź do płatności
 2. Dokonaj minimalnej wpłaty na 10 zł
 3. Po depozycie otrzymasz od LVBET 100% bonus do 1500 zł
 4. Środki na saldzie bonusowym należy obrócić x4 w zakładach po kursie minimalnym 1.75
 5. Czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni
 6. Po obróceniu bonusu od pierwszej wpłaty możesz wykonać kolejny depozyt – w tym przypadku otrzymasz 50% do 1500 zł

Zrealizowanie obrotu automatycznie przeniesie środki z salda bonusowego na główne. Zgromadzone tam pieniądze możesz wypłacić na swój rachunek bankowy. Aby tak się stało musisz jednak zweryfikować konto LVBET.

Weryfikacja danych osobowych

W LVBET masz dwie opcje na dokonanie weryfikacji tożsamości:

 • podczas rejestracji,
 • po wykonaniu rejestracji.

Sam decydujesz, kiedy utworzysz konto stałe. Gdy już podejmiesz decyzje, to powinieneś posiadać przy sobie dokument tożsamości. W tym przypadku LVBET akceptuje dowód osobisty lub paszport. Co istotne, to żeby dokument miał aktualną datę ważności. Dodatkowo pamiętaj o tym, że bukmacher przyjmuje skany/zdjęcia w kolorze i obustronne (przód/tył dokumentu).

Pierwszym krokiem weryfikacji jest wprowadzenie danych o dokumencie, czyli jego numer i serię. Co dalej? W edycji konta dodatkowo musisz wpisać adres zamieszkania i numer konta bankowego. Kwestia rachunku jest o tyle istotna, że właśnie na niego będziesz otrzymywał wszystkie wypłaty. Co ważne, opcjonalnie bukmacher może prosić o jego weryfikację tj. przesłanie potwierdzenia przelewu lub wyciągu. Konto musi być przypisane do twoich danych osobowych, aby bukmacher prawidłowo je zweryfikował.

🔎 Ile zajmuje weryfikacja? W naszym przypadku LVBET uporał się z formalnościami w przeciągu 30 minut. Spytaliśmy bukmachera ile zwykle zajmuje taka procedura i dział obsługi klienta odpowiedział, że wszystko można załatwić do pół godziny.

Zalety rejestracji bez dowodu w LVBET

👍 Otwarcie konta w minutę

👍 Dostęp do trzech z czterech bonusów powitalnych

👍 Brak ograniczenia czasowego użytkowania z konta tymczasowego

Wady konta tymczasowego

👎 Limit stawek do 5200 zł

👎 Zamrożenie bonusu bez depozytu

👎 Brak wypłat

Jeśli nie chcesz zmagać się z wadami gry na koncie tymczasowym LVBET, to wystarczy przejść procedurę weryfikacji, a wszystkie obostrzenia zostaną zniesione.

FAQ

Ile czasu zajmuje rejestracja w LVBET?

Ze względu na rejestrację bez dowodu konto w LVBET otworzysz w minutę.

Czy potrzebujesz dowód osobisty, żeby zarejestrować się w LVBET?

Nie. To bukmacher obsługujący szybką rejestrację, która nie wymaga dołączenia dokumentu tożsamości.

Czy weryfikacja konta jest konieczna, aby odebrać bonus od LVBET?

Bonus powitalny w Betclic wykorzystasz na koncie tymczasowym – poza freebetem bez depozytu.