e-sport

E-sport zakłady bukmacherskie

2 marca 2023 bonuspedia.pl Jak obstawiać

Jesteśmy w XXI wieku, a sport wkroczył w nową erę. “Szybciej, wyżej, mocniej” – motto olimpijskie wciąż jest aktualne, ale w nowych dyscyplinach nie zawsze będzie uzasadnione. E-sport, czyli sport elektroniczny podbija światową publikę, co widzą bukmacherzy oferując zdarzenie na gry CS:GO, LoL i wiele innych. Jak obstawiać e-sport?

W tym artykule dowiesz się:

 • Co to jest e-sport?
 • Gdzie typować e-sport?
 • Jakie zakłady bukmacherskie obstawisz na e-sport?
zakłady bukmacherskie

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie?

1 marca 2023 bonuspedia.pl Jak obstawiać

Dla jednych zakłady bukmacherskie są okazjonalną rozrywką, a dla drugich sposobem na podkręcenie emocji podczas oglądanego meczu. Bywają również tacy gracze, którzy nieco częściej typują odnosząc raz zyski, a raz straty. Przyczyn obstawiania wyników sportowych jest kilka, ale najważniejsza to – chęć odniesienia wygranej. A więc jak obstawiać mecze, by nasze szanse na ogranie bukmachera rosły?

W tym artykule dowiesz się:

 • Gdzie możesz typować zakłady sportowe?
 • Jakie rodzaje zakładów można obstawiać?
 • Co opłaca się typować?
ikona sporty wirtualne

Sporty wirtualne – jak obstawiać?

1 marca 2023 bonuspedia.pl Jak obstawiać

Sporty wirtualne to przede wszystkim animowane symulacje wydarzeń sportowych (najczęściej piłki nożnej, tenisa lub wyścigów). Ich duża losowość, szybkie tempo rozgrywania kolejnych wydarzeń i mała ilość czasu na przemyślenie danego zakładu sprawiają, że sporty wirtualne cieszą się największym zainteresowaniem wśród graczy rekreacyjnych. Da się na nich zarobić? Jak wyglądają oferty polskich legalnych bukmacherów? Jakie zdarzenia można obstawiać w sportach wirtualnych? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

cash out

Bukmacher z cash-out

1 marca 2023 bonuspedia.pl Jak obstawiać

Czy wiesz, że są możliwości, by po zagraniu zakładu nie czekać na końcowy wynik w celu odebrania wygranej? Cash-out u bukmacherów online pozwala rozliczyć kupon w sytuacji, gdy nie wszystkie twoje typy zostały rozstrzygnięte. Brzmi fajnie? Sprawdź, jak korzystać z tej funkcji!

W tym artykule o cash-out dowiesz się:

 • jak działa cash-out?
 • kiedy możesz wypłacić wygraną?
 • który bukmacher posiada cash-out?

Jak obrócić bonus?

1 marca 2023 bonuspedia.pl Jak obstawiać

Otrzymałeś bonus bukmacherski, który przed wypłatą należy obrócić? Nie wiesz co oznacza termin “obrót bonusu”? To jeden z głównych punktów regulaminu promocji, do którego trzeba podejść na serio, bo inaczej bonusowe pieniądze przepadną. Sprawdź nasz wpis, w którym wyjaśniamy:

 • jak obrócić bonus?
 • na co zwracać uwagę przy obrocie?
 • jakich kruczków w regulaminach lepiej nie przeoczyć?
bez podatku

Bukmacher bez podatku

1 marca 2023 bonuspedia.pl Jak obstawiać

Benjamin Franklin, jeden z ojców założycieli USA, już dawno temu przewidział: na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki. Z kolei George Orwell pisał, że gdy chodzi o podatki, to nikt z nas nie jest patriotą. Konia z rzędem temu, co z przyjemnością płaci podatki, a te pojawiają się również w zakładach bukmacherskich. Za co i ile płacimy w podatkach u bukmacherów w Polsce? Czy można tego uniknąć korzystając z bukmachera bez podatku?

W tym artykule dowiesz się:

 • Czy można obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku?
 • Jak obstawiać bez podatku?
 • Jakie podatki płacisz typując mecze u legalnych bukmacherów?
live

Zakłady live – jak obstawiać “na żywo”

1 marca 2023 bonuspedia.pl Jak obstawiać

Legalni polscy bukmacherzy od dawna dają możliwość obstawiania na żywo. Zakłady live zyskały na popularności w dużej mierze za sprawą rozwoju technologii. Dziś każdy liczący się legalny bukmacher umożliwia tzw. livebetting, ale też dostęp do legalnych transmisji na żywo, czy możliwość obstawiania zakładów z aplikacji mobilnej. Sprawia to, że można obstawiać w trakcie trwania meczu w hali sportowej, na stadionie, czy w pubie, oglądając Ligę Mistrzów razem z kolegami.