PZBUK rejestracja

W PZBUK rejestracja może być wykonana w standardowy sposób lub poprzez funkcję mojeID. Wybierając tą drugą opcję - konto otworzysz za pośrednictwem autoryzacji danych osobowych w bankowości online. Bez względu na to, na którą metodę się zdecydujesz w PZBUK aktywujesz profil użytkownika dosłownie w kilkadziesiąt sekund. Później nic nie będzie stało na przeszkodzie, żebyś odebrał bonus i typował zakłady.

pzbuk

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w PZBUK:

Rejestracja PZBUK: jak to zrobić w minutę?

U tego bukmachera rejestracja jest o tyle uproszczona, że raz – można ją zrobić bez dowodu osobistego, a dwa – korzystając z funkcji mojeID. Wystarczy zalogować się do banku, a takie informacje jak imię, nazwisko, czy PESEL zostaną automatycznie uzupełnione w formularzu. Dla ciebie to okazja, żeby nieco zaoszczędzić na czasie.

pzbuk rejestracja

W PZBUK konto początkowo działa na statusie tymczasowym, ale jeśli będziesz chciał wypłacić środki na rachunek bankowy, to należy je obligatoryjnie zweryfikować. O tej procedurze więcej piszemy w dalszej części artykułu.

Rejestracja w PZBUK składa się z trzech krótkich kroków. Jak je postawić? Skorzystaj z naszej porady, a otworzysz konto w mniej niż minutę:

 1. Wejdź na stronę pzbuk.pl i przejdź do rejestracji nowego konta
 2. Rozpocznij uzupełniać formularz, który będzie wymagał od ciebie podania następujących informacji: adresu e-mail, numeru telefonu i hasła do logowania
 3. Dodatkowo wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych
 4. W drugim kroku należy wpisać dane osobowe – w tym miejscu możesz skorzystać z narzędzia mojeID
 5. Jeśli zdecydujesz się uzupełniać klasyczny formularz to wpisz: imię, nazwisko, seria i numer dokumentu tożsamości, datę urodzenia, a także PESEL
 6. W ostatnim kroku ustal limity na grę, a następnie zakończ rejestrację
 7. Wejdź w link weryfikacyjny na poczcie e-mail, co pozwoli ci zalogować się do PZBUK

⌚ Stosując się do naszych poleceń możesz bez problemu uzupełnić formularz rejestracyjny PZBUK. To daje realną szansę na to, żeby konto otworzysz w minutę. Co więcej, cały proces możesz usprawnić wybierając w drugim kroku mojeID. Jeśli tak zrobisz, to poprzez zalogowanie się do banku zweryfikujesz swoją tożsamość, a bukmacher automatycznie pozyska potrzebne dane osobowe do logowania.

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Bez dowoduTAKBlokada wypłatPaszport/dowód osobisty
Konto bankowe

Szybka rejestracja bez dowodu

W PZBUK szybka rejestracja bez dowodu daje użytkownikowi spore pole do popisu. To bukmacher, który na tego rodzaju koncie pozwala skorzystać ze wszystkich bonusów, a także nie nakłada limitu stawek. Zwykle firmy bukmacherskie bez weryfikacji pozwalają wpłacić 5000 złotych. PZBUK daje wolną rękę w obstawianiu bez dowodu. Co więcej, nie ustalił konkretnego czasu, w którym konto ma zostać zweryfikowane. Na pewno będziesz to musiał zrobić przed pierwszą wypłatą.

Rejestracja bez dowodu to nie tylko funkcja dostępna w PZBUK. W większości przypadków na polskim rynku utworzysz konto bez okazywania dokumentu tożsamości. Bukmacherzy weryfikują dowód osobisty lub paszport na późniejszym etapie gry np. tak jak PZBUK – przed pierwszą wypłatą do banku.

Bukmacherzy, u których zarejestrujesz się bez dowodu:

Szybka rejestracja bez dowodu jest legalna, bo bukmacherzy wymagając podania numeru PESEL od razu wiedzą, który gracz jest pełnoletni, a który nie ma ukończone 18 lat. To chroni przed tym, aby konta nie były zakładane przez osoby niepełnoletnie.

💡 Jak wyjaśnialiśmy wcześniej: w PZBUK do rejestracji możesz użyć mojeID. Co to jest? To funkcja, która stosowana jest przy weryfikacji m.in. w Fortunie i ETOTO. mojeID służy do potwierdzania tożsamości w internecie. Działa to w oparciu o informacje zawarte w bankowości elektronicznej. Jeśli posiadasz konto w banku, który współpracuje z mojeID, to właśnie w ten sposób możesz przesłać dane do bukmachera. W tym celu wystarczy zalogowanie się do banku i autoryzowanie tożsamości np. kodem SMS.

Co wyróżnia szybką rejestrację w PZBUK?

✅ Możliwość skorzystania z mojeID

✅ Okazja na założenie konta bez dowodu osobistego

✅ Wpłaty bez limitu

✅ Nieograniczony czas gry na koncie tymczasowym

Jak działa konto tymczasowe w PZBUK?

Konto tymczasowe w PZBUK znaczy nieco więcej niż u pozostałych bukmacherów. Dlaczego? Dlatego, że u tego operatora nie musisz myśleć o limicie stawek, a także czasowym ograniczeniu konta. Zwykle jest tak, że bukmacherzy bez weryfikacji pozwalają grać przez 30 lub 90 dni, a co ważniejsze – umożliwiają dokonywanie zakładów do kwoty 5000 zł. W PZBUK oba te obostrzenia na koncie tymczasowym nie obowiązują. Co to oznacza? Jeśli chcesz długo grać bez weryfikacji, to idealny bukmacher dla ciebie.

W PZBUK konto tymczasowe może działać tak długo, jak tylko chcesz. Korzystając z niego masz do dyspozycji praktycznie wszystkie usługi, które oferuje ten bukmacher. Dla przykładu – otrzymasz bonus powitalny i zrealizujesz depozyt. Jedyne czego nie będziesz mógł zrobić, to wypłacić pieniędzy na konto bankowe. W tym przypadku konieczna jest weryfikacja tożsamości.

PZBUK to jedyny bukmacher w Polsce, który jednocześnie nie nakłada na użytkownika limitu czasowego, jak i kwotowego w odniesieniu do konta tymczasowego. Co więcej, firma ta pozwala na skorzystanie ze wszystkich bonusów. Do tego również weryfikacja nie jest potrzebna, co pokazuje, jak wiele funkcji działa po szybkiej rejestracji na pzbuk.pl.

Na co pozwala tymczasowe konto w PZBUK?

✔️ Obstawianie zakładów bez limitów

✔️ Odbieranie bonusów

✔️ Oglądanie meczów na żywo (NBA)

Co jest zakazane do czasu weryfikacji?

❌ Wypłacanie wygranych do banku

Bonusy po rejestracji

W PZBUK po rejestracji czeka jeden z bardziej atrakcyjnych bonusów na rynku. To zakład bez ryzyka z ubezpieczeniem stawki do 1000 złotych. Promocja ta dostępna jest bez weryfikacji, a więc nie musisz posiadać statusu konta stałego, żeby z niej skorzystać. Co trzeba zrobić? Poza rejestracją należy wpłacić minimum 100 zł. Dlaczego tyle? Dlatego, że od tej kwoty bukmacher ubezpiecza stawkę.

Bonusy na koncie tymczasowym PZBUK:

💰 Zakład bez ryzyka do 1000 zł

Gdy już otworzysz konto w PZBUK możesz przejść do działu płatności, a następnie zrealizować pierwszy przelew. W tym celu możesz użyć m.in. transakcji poprzez BLIK, który jest akceptowany przez PZBUK. Jeśli bukmacher zaksięguje wpłatę od ciebie – możesz postawić zakład bez ryzyka.

Jak odebrać bonus za rejestrację w PZBUK?

 1. Zaloguj się do bukmachera i zrób pierwszą wpłatę
 2. Wpłać minimum 100 zł
 3. Postaw kupon w PZBUK złożony z co najmniej 2 typów po kursach minimalnych 1.40
 4. Jeśli nie wygrasz – otrzymasz zwrot stawki

Wypłata bonusu możliwa będzie po weryfikacji tożsamości, ale też obróceniu tych środków na kuponie AKO z kursami min. 1.40. W tym przypadku czas na wykonanie obrotu to 30 dni.

Weryfikacja danych osobowych

W PZBUK weryfikacja jest konieczna, jeśli chcesz wypłacić zgromadzone środki na saldzie do swojego banku. Co pozytywne, to brak określonych ram czasowych, co oznacza, że w dowolnym momencie możesz przystąpić do tego procesu. Nie ma się czego obawiać, bo weryfikacja w PZBUK przebiega podobnie, jak w Fuksiarzu, eWinner czy Betfan.

Bukmacher PZBUK zwykle weryfikuje dokument tożsamości i konto w banku. Jakie dokumenty trzeba przygotować, żeby proces ten przebiegł bez problemów?

 • Dowód osobisty lub paszport,
 • Wyciąg z konta lub potwierdzenie przelewu.

W edycji konta możesz dołączyć dokument potwierdzający twoją tożsamość. Jeśli będzie to dowód osobisty, to musisz przygotować obustronne skany/zdjęcia. W przypadku paszportu wystarczy pojedyncze zdjęcie. Oczywiście przed dołączeniem tych dokumentów upewnij się, że wszystkie dane są czytelne.

Poza potwierdzeniem tożsamości należy zweryfikować rachunek bankowy. W tym celu pierwsze co musisz zrobić, to wpisać jego numer, na który ma być przelewana wygrana. Co istotne, powinien być on utworzony na twoje dane osobowe – w przeciwnym razie bukmacher może odmówić realizacji przelewu.

🔎 Ile trwa weryfikacja? Z naszych obserwacji wynika, że standardowo zajmuje około 15 minut w dowolny dzień tygodnia.

Zalety rejestracji bez dowodu w PZBUK

👍 Funkcja utworzenia konta poprzez mojeID

👍 Szybka rejestracja w minutę

👍 Bonus powitalny bez weryfikacji

👍 Brak limitów wpłaty

Wady konta tymczasowego

👎 Brak możliwości wypłaty na konto bankowe

Weryfikując tożsamość w PZBUK automatycznie uzyskujesz prawo do zlecania wypłat o dowolnej porze.

FAQ

Ile czasu zajmuje rejestracja w PZBUK?

W PZBUK działa szybka rejestracja, co oznacza, że konto otworzysz w kilkadziesiąt sekund.

Czy potrzebujesz dowód osobisty, żeby zarejestrować się w PZBUK?

Jeśli wybierzesz rejestracje poprzez mojeID, to nie potrzebujesz dowodu osobistego.

Czy weryfikacja konta jest konieczna, aby odebrać bonus od PZBUK?

Nie. PZBUK bonus na start przyznaje też na koncie tymczasowym.