Etoto rejestracja

W Etoto rejestracja charakteryzuje się jednym z najkrótszych formularzy na całym rynku. Dosłownie wystarczy uzupełnić kilka pól, żeby zostać graczem tego bukmachera. Etoto nowym użytkownikom pozwala założyć konto bez dowodu, co nie wymaga początkowej weryfikacji. Co trzeba mieć przygotowane? Podstawowe informacje, a także numer telefonu, na który bukmacher prześlę SMS z kodem aktywacyjnym.

etoto

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w Etoto:

Rejestracja Etoto: jak to zrobić w minutę?

Wchodząc na stronę etoto.pl, a także rozpoczynając rejestrację Etoto przekonuje, że konto można otworzyć nawet w 30 sekund. Czy to możliwe? Faktycznie wszystko przebiega sprawnie, ponieważ firma ta znacząco uprościła proces rejestracji. Przede wszystkim pozwala na utworzenie konta bez dowodu osobistego. Minimum formalności automatycznie pozwala zachować sporo cennego czasu.

Aby zarejestrować się w Etoto początkowo potrzebujesz znać swój PESEL, numer telefonu, a także pocztę e-mail. Nie trzeba wpisywać nawet daty urodzenia, żeby zostać klientem tego bukmachera. Nie mamy wątpliwości, że konto będziesz mógł otworzyć w mniej niż minutę.

Jak zarejestrować się w 60 sekund? Wystarczy, że zrealizujesz poniższe kroki:

 1. Wejdź na stronę etoto.pl i przejdź do działu z rejestracją.
 2. Rozpocznij uzupełniać formularz, gdzie na początku trzeba wpisać: adres e-mail, hasło i kod bonusowy.
 3. W tym samym miejscu zaznacz oświadczenie o pełnoletniości, a później przejdź do kolejnej strony.
 4. W drugim kroku rejestracji wprowadź imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL.
 5. Zakończ rejestrację, a następnie zaloguj się do Etoto.
 6. Przed przystąpieniem do gry ustaw limity dotyczące swojej gry.

⌚ W Etoto konto otworzysz w krótkim czasie o każdej porze dnia i nocy. Nie ma różnicy, czy wykonujesz rejestrację na tygodniu lub dzień świąteczny. Moduł rejestracyjny zawsze działa w ten sam sposób. Jeśli płynnie i prawidłowo wprowadzisz wszystkie informacje, to po minucie będziesz mógł obstawiać kupony u tego bukmachera.

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Bez dowoduTAKLimit stawek 4000 zł
Blokada wypłat
MojeID
Paszport/dowód osobisty
Konto bankowe

Szybka rejestracja bez dowodu

W Etoto bez dowodu zarejestrujesz konto tymczasowe. Co jednak ciekawe, bukmacher ten nie ogranicza tego rodzaju profilu limitem czasowym. Co to oznacza? To że w teorii z konta możesz korzystać przez 30, a nawet 90 dni. Zazwyczaj szybka rejestracja wymaga na użytkowniku weryfikacje w ciągu pewnego zakresu czasowego. W Fuksiarzu jest to 30 dni, a w Fortunie 28 dni. W Etoto konto pozostaje ważne bezterminowo.

To bukmacher, który wprowadzając szybką rejestrację postawił na maksymalne uproszczenie procesu tworzenia konta. Tak naprawdę z wrażliwych danych osobowych początkowo musisz podać imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL. Tyle wystarczy, żeby typować zakłady w Etoto. Ba, to pozwoli ci odebrać również bonus powitalny od tego bukmachera.

👉 Etoto nie jest jedynym bukmacherem bez dowodu na rynku. Gdzie jeszcze założysz konto w minutę bez weryfikacji?

Szybka rejestracja wiąże się też z pewnymi ograniczeniami. O ile na czas nie musisz zwracać uwagi, o tyle na sumę stawek już tak. W Etoto po przekroczeniu kwoty 4000 złotych będziesz zobligowany do zweryfikowania swojej tożsamości. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku próby wypłaty wygranych. Środki będziesz mógł podjąć na swoje konto bankowe, jeśli przejdziesz przez pełną rejestrację.

Co wyróżnia szybką rejestrację w Etoto?

✅ Możliwość założenia konta bez dokumentu tożsamości

✅ Dostęp do zakładów bukmacherskich

✅ Prawo do realizowania wpłat na konto

✅ Okazja na bonusy powitalne

Jak działa konto tymczasowe w Etoto?

💡 W Etoto konto tymczasowe początkowo pozwala na komfortowe obstawianie zakładów. Po szybkiej rejestracji możesz wykonać przelew, a następnie typować zakłady z oferty tego bukmachera. Dopiero po pewnym czasie możesz odczuć konieczność wykonania stałej rejestracji. Co to może spowodować? Przekroczenie limitu stawek lub chęć wypłaty wygranej na swój rachunek bankowy.

Na koncie tymczasowym możesz realizować wszystkie istotne ruchy z punktu widzenia typera tj. obstawiać dowolne zakłady, a także zlecać wpłaty na saldo. Ze względu na brak ograniczenia czasowego nie musisz odliczać dni do weryfikacji tożsamości. W tym przypadku  sam możesz podjąć decyzje, kiedy zamienisz konto tymczasowe na stałe. Gdy już będziesz chciał to zrobić, to w Etoto dane osobowe zweryfikujesz poprzez mojeID, o czym piszemy w dalszej części artykułu.

U bukmachera Etoto limit stawek ustalony został na poziomie 4000 złotych. Trzeba uczciwie stwierdzić, że jest on niższy niż u pozostałych bukmacherów. Zazwyczaj firmy pozwalają typować do kwoty 5000 złotych – tak jest w Fortunie, eWinner czy Betfan. Etoto ograniczył ten limit do 4000 zł, co oznacza, że w teorii będziesz szybciej zmuszony do wykonania weryfikacji. To jednak sprawny proces – zwłaszcza ze względu na to, że bukmacher ten korzysta z narzędzia mojeID.

Na co pozwala konto tymczasowe w Etoto?

✔️ Odebranie bonusu na start

✔️ Obstawianie zakładów

✔️ Wykonywanie wpłat

Co jest zakazane do czasu weryfikacji?

❌ Wypłata wygranych

❌ Typowanie za więcej niż 4000 zł

Bonusy po rejestracji

W Etoto główny bonus dla nowych graczy przyznawany jest po szybkiej rejestracji. Co to oznacza? To że nie musisz weryfikować się, żeby otrzymać 200% od depozytu do 200 złotych. W ten sposób na koncie tymczasowym będziesz mógł uzyskać bonus bez obrotu, bo w tej promocji wystarczy zagrać raz za depozyt, żeby gratyfikacja była w pełni do twojej dyspozycji.

Bonusy bez weryfikacji:

💰 200% od wpłaty do 200 zł

Aby odebrać bonus za rejestracje w Etoto poza utworzeniem konta powinieneś dokonać pierwszej wpłaty. Do tego możesz skorzystać z serwisu Przelewy 24, BLIK, karty VISA/Mastercard lub Paysafecard. Po zaksięgowaniu wpłaty na twoim koncie pojawi się bonus 200%, co oznacza potrojenie depozytu. Co dalej?

Wystarczy raz postawić tą kwotę w zakładach z kursem minimalnym 2.50, co uwolni bonusowe środki. Po rozliczeniu tego kuponu dalsze obracanie bonusem nie będzie już wymagane.

Jak odebrać bonus za rejestrację?

 1. Uzupełnij formularz rejestracji, a następnie zaloguj się na konto
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty
 3. Odbierz bonus 200%
 4. Zagraj raz za depozyt w zakładach po kursie minimalnym 2.50

Gdy uwolnisz środki bonusowe, to będą one w pełni do twojej dyspozycji. To oznacza m.in. prawo do wypłaty, ale żeby tak się stało – musisz zweryfikować dane osobowe.

Weryfikacja danych osobowych

Rejestrując się w Etoto początkowo wszyscy gracze trafiają do tego samego worka, a więc klientów obstawiających na koncie tymczasowym. Jak wspominaliśmy wcześniej o każdej porze możesz podjąć decyzje o weryfikacji, żeby zamienić status konta z tymczasowego na stałe. W Etoto możesz to zrobić za pośrednictwem dwóch metod:

 • klasyczny wariant: weryfikacja poprzez dokument tożsamości,
 • nowy wariant: narzędzie mojeID.

🔎 Jeśli posiadasz konto w banku współpracującym z mojeID, to najwygodniejszą formą weryfikacji będzie skorzystanie z tej opcji. Dlaczego? Dlatego, że w takiej sytuacji nie musisz przesyłać do bukmachera skanów/zdjęć dowodu osobistego lub paszportu. Wystarczy, że autoryzujesz dane osobowe poprzez bankowość elektroniczną. W ten sposób bukmacher otrzyma informacje o tobie z banku, gdzie posiadasz rachunek. Cała procedura trwa dosłownie 30 sekund.

Poza narzędziem mojeID w Etoto działa też klasyczna weryfikacja. W tym przypadku będziesz musiał wprowadzić swój adres zamieszkania, a także numer i serię dokumentu tożsamości. Następnie musisz potwierdzić dane dołączając skan/zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu. W tym przypadku uczulamy na to, aby wszystkie informacje były czytelne, bo to ułatwi pracę działu obsługi klienta w pozytywnej weryfikacji.

Wybierając standardową weryfikacje powinieneś wpisać też numer konta bankowego, na który ma przychodzić przelew z wygraną. Co ważne, rachunek ten powinien być przypisany do twoich danych osobowych.

Zalety rejestracji bez dowodu w Etoto

👍 Dostęp do bonusu i stałych promocji

👍 Możliwość otworzenia konta w minutę

👍 Zakłady bez weryfikacji

Wady konta tymczasowego

👎 Limit stawek do 4000 zł

👎 Blokada wypłat

Po zweryfikowaniu tożsamości limit na zakłady, a także blokada wypłat zostaną zniesione.

FAQ

Ile czasu zajmuje rejestracja w Etoto?

W Etoto rejestracja nowego konta zajmuje kilkadziesiąt sekund.

Czy potrzebujesz dowód osobisty, żeby zarejestrować się w Etoto?

Nie. To bukmacher pozwalający na szybką rejestrację bez weryfikacji.

Czy weryfikacja konta jest konieczna, aby odebrać bonus od Etoto?

Nie. Etoto bonus na start udostępnia na koncie, które nie musi być zweryfikowane.