Totalbet rejestracja

W Totalbet rejestracja pozwoli ci na swobodne korzystanie z zakładów u tego bukmachera. Model szybkiego tworzenia konta sprawia, że nie potrzebujesz dowodu osobistego, żeby zostać klientem Totalbet. Wystarczy, że uzupełnisz formularz rejestracyjny, a po chwili będziesz mógł stawiać pierwsze zakłady. Co więcej, otrzymasz też niektóre z bonusów powitalnych. Jak to zrobić, żeby wszystko potoczyło się po twojej myśli?

totalbet

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w Betcris:

Rejestracja Totalbet: jak to zrobić w minutę?

Totalbet bez dowodu pozwala na błyskawiczną rejestrację. Jeśli myślisz, że potrzebujesz godziny lub więcej czasu na to, żeby założyć konto u tego operatora, to się po prostu mylisz. Rejestracja na totalbet.pl może zająć 60 sekund. Tak, to prawda, a tak wysokie tempo rejestracji zawdzięczamy braku początkowej weryfikacji. Wszystko to powoduje, że graczem Totalbet zostaniesz po uzupełnieniu podstawowego formularza.

Chcesz otworzyć konto Totalbet w mgnieniu oka? W takim razie postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi:

 1. Wejdź na stronę totalbet.pl, a następnie przejdź do modułu z rejestracją.
 2. Rozpocznij uzupełniać formularz – w pierwszym kroku wpisz: adres e-mail, hasło, numer telefonu i kod promocyjny.
 3. Zaznacz oświadczenie o pełnoletności i przejdź dalej.
 4. W kolejnej sekcji wprowadź dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL, datę urodzenia i obywatelstwo.
 5. Tyle wystarczy, żeby zarejestrować konto w Totalbet. Co dalej? Kliknij w link aktywacyjny przesłany przez bukmachera, a następnie zaloguj się do zakładów.

⌚ Jeśli uda ci się bez większych komplikacji wpisać poszczególne informacje do formularza, to jest realna szansa, że cały proces ukończysz w mniej niż minutę. Jak widzisz po powyższym przykładzie – początkowo Totalbet nie wymaga podania wrażliwych danych takich jak numer dokumentu tożsamości, czy rachunek konta bankowego. A to wpływa na szybkość rejestracji.

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Bez dowoduTAKLimit stawek 5000 zł
Blokada wypłat
Paszport/dowód osobisty

Szybka rejestracja bez dowodu

W Totalbet rejestracja bez dowodu dotyczy wszystkich nowych użytkowników. Nie ma możliwości na etapie tworzenia konta wybrania pomiędzy rejestracją tymczasową a stałą. To oznacza, że jeśli chcesz zostać graczem tego bukmachera, to właśnie w ten sposób musisz zarejestrować konto. Dokładnie opisaliśmy to w powyższym akapicie.

Szybka rejestracja to model znany też u pozostałych bukmacherów. Skąd ta nazwa? Przede wszystkim wynika z tego, że nie musisz mieć przy sobie dokumentu tożsamości, żeby otworzyć konto. Brak takiej weryfikacji przyspiesza całą procedurę, co wszystko czyni znacznie prostsze. Wystarczy uzupełnić podstawowe dane, żeby po aktywacji konta można było typować zakłady.

Bukmacherzy, którzy podobnie jak Totalbet, pozwalają na rejestrację bez dowodu:

Rejestracja bez dowodu znana jest w Totalbet już od dawna. Tak naprawdę od momentu debiutu tego bukmachera właśnie w taki sposób pozwalał on na zakładanie kont nowym użytkownikom. W Totalbet, tak jak u pozostałych bukmacherów, wiąże się to z pewnymi plusami, ale też minusami. Na pewno po stronie atutów trzeba zwrócić uwagę na szybkość rejestracji, a także możliwość obstawiania wszystkich zakładów. Minusem w tym przypadku jest limit stawek, a także brak wypłaty wygranej. O różnicach pomiędzy kontem tymczasowym a zweryfikowanym piszemy w dalszej części raportu.

Co wyróżnia szybką rejestrację w Totalbet?

✅ Możliwość założenia konta bez dowodu osobistego lub paszportu

✅ Szansa na odbiór bonusów powitalnych: zakładu bez ryzyka i 100% od wpłaty

✅ Dostęp do obstawiania zakładów, a także realizacji wpłat na konto

Jak działa konto tymczasowe w Totalbet?

Aby obstawiać zakłady w Totalbet pierwsze co musisz zrobić, to zarejestrować konto. Proces ten polega na podaniu podstawowych informacji, to dane, które wystarczą do tego, żeby zdobyć prawo gry na koncie tymczasowym. Ma ono jednak pewne ograniczenia, a żeby je znieść należy zweryfikować tożsamość.

💡 W Totalbet konto tymczasowe może maksymalnie działać przez 90 dni. Co po upływie tego okresu? Jeśli w tym czasie nie zweryfikujesz się u bukmachera, to stracisz możliwość składania wpłat i obstawiania kuponów. Co więcej, taka sytuacja może nastąpić wcześniej. Kiedy? Gdy przekroczysz limit stawek, który ustalony jest na poziomie 5000 złotych. Wówczas bukmacher również przestanie obsługiwać twoje kupony. Bez weryfikacji nie możesz też dokonywać wypłat na konto bankowe.

Konto tymczasowe idealnie sprawdza się do szybkiego zagrania zakładu przed interesującym nas meczem. Wówczas sprzyja sytuacja, że podczas rejestracji bukmacher nie wymaga wielu formalności. W codziennym użytkowaniu opłaca się zweryfikować dane, żeby uzyskać status konta stałego. To odblokuje wszystkie możliwości tj. wypłaty, a także zniesie limity stawek.

Główne różnice pomiędzy kontem tymczasowym a stałym w Totalbet:

 • limit stawek do 5000 zł,
 • brak wypłat na rachunek w banku,
 • blokada freebetów bez depozytu.

Po rejestracji bez weryfikacji, co możesz robić, to przede wszystkim typować zakłady, a także odebrać część pakietu powitalnego. Jeśli jednak przekroczysz ustalone limity, to będziesz zobowiązany do zweryfikowania profilu dokumentem tożsamości.

Na co pozwala tymczasowe konto w Totalbet?

✔️ Odbiór zakładu bez ryzyka i bonusu od wpłaty

✔️ Wykonywanie depozytów

✔️ Obstawianie meczów

Co nie działa do czasu weryfikacji?

❌ Wypłata wygranych

❌ Darmowy zakład

❌ Kupony po wyższej stawce niż 5000 zł

Bonusy po rejestracji

W Totalbet nowi gracze za rejestrację konta są odpowiednio uhonorowani. O czym trzeba pamiętać? O tym, że nie wszystkie bonusy zostaną ci przyznane na koncie tymczasowym. To bukmacher oferujący freebety bez depozytu, ale żeby je otrzymać należy pozytywnie zweryfikować dane osobowe. Do tego czasu możesz korzystać z pozostałych bonusów od Totalbet.

Jako świeżak, który dopiero co zarejestrował konto w Totalbet pierwsze co możesz zrobić, to zagrać bez ryzyka. Bonus cashback obowiązuje na koncie tymczasowym, ale żebyś mógł później go wypłacić – powinieneś zweryfikować tożsamość. Tak też jest w bonusie 100% od depozytu. Mimo to zaraz po rejestracji możesz skorzystać z obu gratyfikacji.

Bonusy bez weryfikacji:

💰 Zakład bez ryzyka 200 zł

💰 Bonus 100% do 5000 zł

Bonus po weryfikacji: 

💰 Freebet 20 zł

💰 Zakład bez ryzyka 200 zł

Po szybkiej rejestracji w Totalbet możesz wykonać pierwszy depozyt, a następnie postawić ubezpieczony kupon. To promocja, która polega na tym, że w razie porażki odzyskasz utraconą stawkę. Ile odbierzesz? Maksymalnie może to być 200 zł.

Jak odebrać bonus za rejestrację?

 1. Zaloguj się na konto, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty
 2. Postaw dowolny kupon z maksymalnie 3 zdarzeniami
 3. Pamiętaj, żeby maksymalna stawka nie wyniosła więcej niż 200 zł
 4. Potwierdź zakład, a następnie poczekaj na rozstrzygnięcie
 5. W razie porażki – otrzymasz na konto główne zwrot 100% stawki

Po odebraniu bonusu możesz go od razu wypłacić na swoje konto w banku. Aby jednak było to możliwe – najpierw powinieneś zweryfikować konto. To procedura, którą dokładnie opisujemy w poniższym akapicie.

Weryfikacja danych osobowych

Jak już wyjaśnialiśmy wcześniej na koncie tymczasowym nie możesz wykonywać wypłat, a także musisz zmagać się z limitem stawek. Co więcej, po upływie 90 dni może ono zostać zablokowane, jeśli nie dokończysz rejestracji. Tym dokończeniem jest weryfikacja tożsamości. To konieczny proces, który obowiązuje też u pozostałych legalnych bukmacherów.

Na czym polega weryfikacja konta w Totalbet? Tak naprawdę wystarczy w edycji konta odszukać rubrykę “dokument tożsamości”, a następnie wpisać jego numer. Dodatkowo w odpowiednie miejsca dołącz skany/zdjęcia tegoż dokumentu. Pamiętaj, aby kopię były obustronne tj. pokazywały przód, jak i tył dowodu osobistego lub paszportu.

Do zweryfikowania tożsamości Totalbet akceptuje:

 • dowód osobisty,
 • paszport.

Co ważne, dokument ten powinien być aktualny tj. z datą ważności.

🔎 Jak wynika z naszych doświadczeń czas na weryfikacje konta nie trwa długo. W naszym przypadku bukmacher otworzył konto stałe w mniej niż 15 minut.

Zalety rejestracji bez dowodu w Totalbet

Dlaczego opłaca się wybrać rejestrację właśnie u bukmachera Totalbet?

👍 Konto gracza można otworzyć w minutę

👍 Brak weryfikacji podczas rejestracji

👍 Dostęp do bonusów na start

Wady konta tymczasowego

👎 Okres ważności: 90 dni

👎 Limit stawek do 5000 zł

👎 Brak wypłaty wygranej

👎 Zablokowany bonus freebet

Przypominamy, że po weryfikacji konta tymczasowego ograniczenia zostaną w pełni zniesione.

FAQ

Ile czasu zajmuje rejestracja w Totalbet?

W Totalbet nowe konto gracza możesz otworzyć dosłownie w minutę.

Czy potrzebujesz dowód osobisty, żeby zarejestrować się w Totalbet?

Nie. To bukmacher pozwalający na szybką rejestrację bez weryfikacji.

Czy weryfikacja konta jest konieczna, aby odebrać bonus od Totalbet?

Bez weryfikacji w Totalbet otrzymasz dwa bonusy: zakład bez ryzyka i bonus 100% od depozytu.